Sayın İl Temsilcileri Sayın Kulüp Başkanlıkları Sayın İlgililer
Aşağıda isimleri belirtilen yarışmaların programları ve 2015 Faaliyet Programımızın güncel hali web sayfamızda (www.binicilik.org.tr) yarışmalar linkinde yayınlanmıştır. Ayrıca 15 – 16 Ağustos 2015 tarihinde Koçak Atlıspor Kulübünde yapılması planlanan Mehmetçik ve Koçak Kupaları Engel Atlama Yarışması kulübün talebi ile ileri bir tarihe ertelenmiştir.
·08 – 09 AĞUSTOS 2015 KEMER COUNTRY CLUB & SIEC ENGEL ATLAMA YARIŞMASI ·29 – 30 AĞUSTOS 2015 ZAFER HAFTASI KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMASI ANKARA ATLISPOR KULÜBÜ