• TÜRKİYE BİNİCİLİK FEDERASYONU 2021-2022 FAALİYET PROGRAMI
  • ANASAYFA
  • /
  • YARIŞMALAR
  • /
  • FAALİYET TAKVİMİ

TÜRKİYE BİNİCİLİK FEDERASYONU 2021-2022 FAALİYET PROGRAMI Tarih: 19.09.2021
Gün Ay Yıl Faaliyet Organizasyon Yer
30 - 31 Ocak 2021 ALTAN KIRAÇ LİGİ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI LİGİ 1. AYAK DASK İSTANBUL
20 - 21 Şubat 2021 ADANA ATLISPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI Ad.A.S.K ADANA
27 - 28 Şubat 2021 ADANA ATLISPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI Ad.A.S.K ADANA
27 - 28 Şubat 2021 ALTAN KIRAÇ LİGİ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI LİGİ 2. AYAK DASK İSTANBUL
06 - 07 Mart 2021 EYÜP SABRI TUNCER 2021 PONY LİGİ 1. AYAK TASK İSTANBUL
06 - 07 Mart 2021 İASK KIŞ YARIŞMALARI 1 İASK İSTANBUL
13 - 14 Mart 2021 BBK BAHAR KUPASI E.A YARIŞMALARI BBK ANKARA
13 - 14 Mart 2021 KCC ENGEL ATLAMA KIŞ YARIŞMALARI KCC İSTANBUL
20 - 21 Mart 2021 ALTAN KIRAÇ LİGİ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI LİGİ FİNAL DASK İSTANBUL
20 - 21 Mart 2021 TURAN KARAMAN COWBOY RANCH A.D YARIŞMALARI COWBOY RANCH İğneada/KIRKLARELİ
20 - 21 Mart 2021 ANKARA ATLI SPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI AASK ANKARA
27 - 28 Mart 2021 EYÜP SABRI TUNCER 2021 PONY LİGİ 2. AYAK GBSK İSTANBUL
27 - 28 Mart 2021 İASK KIŞ YARIŞMALARI 2 İASK İSTANBUL
27 - 28 Mart 2021 AHAL TEKE ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Ahal Teke Atlıspor Kulübü ANKARA
03 - 04 Nisan 2021 NEYLAN ETİMAN KUPASI ENGEL ATLAMA KIŞ YARIŞMALARI KCC İSTANBUL
03 - 04 Nisan 2021 EYÜP SABRI TUNCER 2021 PONY LİGİ 3. AYAK Tabiat Binicililk BURSA
10 - 11 Nisan 2021 PETEK KOLEJİ EQUIFUN - PONY LİGİ 1. AYAK İBK İSTANBUL
10 - 11 Nisan 2021 TABİAT ENDURANCE A.D YARIŞMALARI Tabiat Binicilik BURSA
10 - 11 Nisan 2021 ANKARA ATLI SPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI AASK ANKARA
17 - 18 Nisan 2021 BURSA ATLISPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI BASK BURSA
17 - 18 Nisan 2021 ABİK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABİK ANKARA
18 - 19 Mayıs 2021 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUPASI E.A YARIŞMALARI ABAK ANTALYA
19 Mayıs 2021 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUPASI E.A YARIŞMALARI ABİK ANKARA
22 - 23 Mayıs 2021 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI VE İL KUPASI E.A YARIŞMALARI Ahal Teke Atlıspor Kulübü ANKARA
22 - 23 Mayıs 2021 EYÜP SABRI TUNCER 2021 PONY LİGİ 4. AYAK Alkuzu Binicilik İSTANBUL
22 - 23 Mayıs 2021 KAYSERİ ATLI SPOR KULÜBÜ ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI KAYSERİ ATLI SPOR KULÜBÜ KAYSERİ
22 - 23 Mayıs 2021 BURSA ATLISPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI BASK BURSA
27 - 28 Mayıs 2021 NURİ OĞLAKÇI KUPASI E. A YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
29 - 30 Mayıs 2021 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ AT TERBİYESİ LİGİ 1. AYAK KCC İSTANBUL
29 - 30 Mayıs 2021 ANKARA ATLI SPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI AASK ANKARA
03 - 06 Haziran 2021 EEF MİLLETLER KUPASI CSIO3*- W - NC, CSI1*, CSIYH*, CSIOCh . ATİNA/YUNANİSTAN
05 - 06 Haziran 2021 PETEK KOLEJİ EQUIFUN - PONY LİGİ 2. AYAK İBK SAKARYA
05 - 06 Haziran 2021 ABİK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABİK ANKARA
11 - 13 Haziran 2021 BBK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI BBK ANKARA
12 - 13 Haziran 2021 TABİAT ENDURANCE A.D YARIŞMALARI Tabiat Binicilik Merkezi BURSA
17 - 20 Haziran 2021 EEF MİLLETLER KUPASI CSIO2*- W - NC, CSI1*, CSIOCh, CSIOJ . BOJOURISHTE /BULGARİSTAN
19 - 20 Haziran 2021 ANKARA ATLI SPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI AASK ANKARA
19 - 20 Haziran 2021 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ AT TERBİYESİ LİGİ 2. AYAK KCC İSTANBUL
19 - 20 Haziran 2021 DİLA ATLISPOR KULÜBÜ YAZA MERHABA E.A YARIŞMALARI DASK İSTANBUL
26 - 27 Haziran 2021 KCC ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KCC İSTANBUL
26 - 27 Haziran 2021 İBRAHİM MURAT ANISINA SİPAHİ OCAĞI BİNİCİLİK KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI SO İSTANBUL
26 - 27 Haziran 2021 EYÜP SABRI TUNCER 2021 PONY LİGİ 5. AYAK Beykoz Eğitim Vad. A.S.K İSTANBUL
26 - 27 Haziran 2021 PETEK KOLEJİ EQUIFUN - PONY LİGİ 3. AYAK İBK ÇORUM
03 - 04 Temmuz 2021 TABİAT BİNİCİLİK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Tabiat Binicilik Merkezi BURSA
03 - 04 Temmuz 2021 İBB - SARIYER BELEDİYESİ - SIEC KUPASI E. A YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
03 - 04 Temmuz 2021 ABİK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABİK ANKARA
05 - 11 Temmuz 2021 YILDIZ, GENÇ, GENÇ YETİŞKİN AT TERBİYESİ AVRUPA ŞAMPİYONASI . VALENCIA / İSPANYA
10 - 11 Temmuz 2021 ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI Akademi Bin. İSTANBUL
10 - 11 Temmuz 2021 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ AT TERBİYESİ LİGİ FİNAL KCC İSTANBUL
10 - 11 Temmuz 2021 ABİK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABİK ANKARA
10 - 11 Temmuz 2021 ANI KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
15 - 16 Temmuz 2021 ANKARA ATLI SPOR KULÜBÜ 15 TEMMUZ KUPASI E.A YARIŞMALARI AASK ANKARA
17 - 18 Temmuz 2021 PETEK KOLEJİ EQUIFUN - PONY LİGİ 4. AYAK İBK ÇORLU
18 - 25 Temmuz 2021 YILDIZ, GENÇ, GENÇ YETİŞKİN ENGEL ATLAMA AVRUPA ŞAMPİYONASI . VILAMOURA / PORTEKİZ
22 - 25 Temmuz 2021 EEF MİLLETLER KUPASI FİNAL CSIO4*-NC EEF Final . WARŞOVA / POLONYA
28 - 01 Temmuz - Ağustos 2021 GENÇLER ATLI CİMNASTİK DÜNYA ŞAMPİYONASI . LE MANS / FRANSA
30 - 01 Temmuz - Ağustos 2021 BÖLGE ŞAMPİYONASI E.A YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
31 - 01 Temmuz - Ağustos 2021 BBK YAZ KUPASI E.A YARIŞMALARI BBK ANKARA
06 - 08 Ağustos 2021 CEI2*/CEI1* ENDURANCE YARIŞMALARI TBF .
06 - 08 Ağustos 2021 EQUIFUN & PII TÜRKİYE KUPASI & PIII TÜRKİYE ŞAMP. & PETEK KOLEJİ LİGİ FİNALİ İASK İSTANBUL
07 - 08 Ağustos 2021 YETİŞKİN VE KADIN BİNİCİLER ENGEL ATLAMA TÜRKİYE KUPASI KCC İSTANBUL
11 - 15 Ağustos 2021 PONY ENGEL ATLAMA - AT TERBİYESİ - KONKUR KOMPLE AVRUPA ŞAMPİYONASI . STRZEGOM / POLONYA
14 - 15 Ağustos 2021 KEMER COUNTRY CLUB CARPE DIEM E.A YARIŞMALARI KCC İSTANBUL
14 - 15 Ağustos 2021 EYÜP SABRI TUNCER 2021 PONY LİGİ 6. AYAK Çankaya Binicilik ANKARA
16 Ağustos 2021 ATLI DAYANIKLILIK KALİFİKASYON YARIŞMASI GSK ANKARA
17 Ağustos 2021 YENİ BİNİCİLER BÖLGE ŞAMPİYONASI E.A YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
20 - 22 Ağustos 2021 YILDIZ, GENÇ, GENÇ YETİŞKİN VE YETİŞKİN PRO BİNİCİLER E.A TÜRKİYE ŞAMP. BASK BURSA
23 - 29 Ağustos 2021 YETİŞKİNLER ATLI CİMNASTİK DÜNYA ŞAMPİYONASI . BUDAPEŞTE / MACARİSTAN
24 - 25 Ağustos 2021 MALAZGİRT KUPASI TBF MALAZGİRT/MUŞ
28 - 29 Ağustos 2021 ZAFER KUPASI E.A YARIŞMALARI Alkuzu Binicilik İSTANBUL
28 - 29 Ağustos 2021 YENİ BİNİCİLER ENGEL ATLAMA TÜRKİYE KUPASI KCC İSTANBUL
28 - 30 Ağustos 2021 ZAFER KUPASI E.A YARIŞMALARI ABİK ANKARA
30 - 04 Ağustos - Eylül 2021 YETİŞKİNLER ENGEL ATLAMA AVRUPA ŞAMPİYONASI . RIESENBECK / ALMANYA
03 - 05 Eylül 2021 ATATÜRK KUPASI & VETERANLAR TÜRKİYE KUPASI E.A YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
04 - 05 Eylül 2021 ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Ahal Teke Atlıspor Kulübü ANKARA
06 - 11 Eylül 2021 ATLI DAYANIKLILIK AVRUPA ŞAMPİYONASI 160 km. . ERMELO / HOLLANDA
07 - 12 Eylül 2021 YETİŞKİNLER AT TERBİYESİ AVRUPA ŞAMPİYONASI . HAGEN / ALMANYA
11 - 12 Eylül 2021 EYÜP SABRI TUNCER 2021 PONY LİGİ 7. AYAK İASK İSTANBUL
11 - 12 Eylül 2021 BBK TEŞVİK E.A YARIŞMALARI BBK ANKARA
15 - 19 Eylül 2021 ENGEL ATLAMA BALKAN ŞAMPİYONASI . YUNANİSTAN
16 - 19 Eylül 2021 AT TERBİYESİ BALKAN ŞAMPİYONASI . YUNANİSTAN
18 - 19 Eylül 2021 AHAL TEKE ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Ahal Teke Atlıspor Kulübü ANKARA
18 - 19 Eylül 2021 KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ E.A YARIŞMALARI GASK KOCAELİ
18 Eylül 2021 AKADEMİ BİNİCİLİK ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI Akademi Binicilik ÇATALCA / İSTANBUL
25 - 26 Eylül 2021 ANKARA ATLI SPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI AASK ANKARA
25 - 26 Eylül 2021 TC GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI KUPASI KASK KOCAELİ
25 - 26 Eylül 2021 EYÜP SABRI TUNCER 2021 PONY LİGİ FİNAL DASK İSTANBUL
01 - 03 Ekim 2021 TBMM VE GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI BBK ANKARA
06 - 07 Ekim 2021 SPOR TOTO KUPASI E. A YARIŞMALARI .AHAL TEKE ATLI SPOR ANKARA
08 - 10 Ekim 2021 CUMHURBAŞKANLIĞI KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI AASK ANKARA
09 - 10 Ekim 2021 ÇİLEK KUPASI EQUIFUN VE ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Tabiat Binicilik Merkezi BURSA
16 - 17 Ekim 2021 ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Ahal Teke Atlıspor Kulübü ANKARA
16 - 17 Ekim 2021 ATLI DAYANIKLILIK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TBF ISPARTA ATLI SPOR KULÜBÜ
23 - 24 Ekim 2021 PONY MİNİ LİG 1. AYAK İBK İSTANBUL
29 - 31 Ekim 2021 CUMHURİYET KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Ad.A.S.K ADANA
29 - 31 Ekim 2021 AT TERBİYESİ & PARA AT TERBİYESİ ÜRKİYE ŞAMPİYONASI TBF KCC / İSTANBUL
30 - 31 Ekim 2021 CUMHURİYETİ KUTLAMA E. A YARIŞMALARI Ahal Teke Atlıspor Kulübü ANKARA
30 - 31 Ekim 2021 TABİAT ENDURANCE A.D YARIŞMALARI Tabiat Binicilik Merkezi BURSA
05 - 07 Kasım 2021 GENÇ ATLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI E.A YARIŞMALARI Ad.A.S.K ADANA
06 - 07 Kasım 2021 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA E. A YARIŞMALARI GASK KOCAELİ
06 - 07 Kasım 2021 10 KASIM ATATÜRK^Ü ANMA KUPASI E.A YARIŞMALARI AASK ANKARA
13 - 14 Kasım 2021 ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Ahal Teke Atlıspor Kulübü ANKARA
13 - 14 Kasım 2021 ATLI DAYANIKLILIK AFYON FRİG VADİSİ KUPASI . AFYON
20 - 21 Kasım 2021 PONY MİNİ LİG 2. AYAK İBK ÇORLU
20 - 21 Kasım 2021 ABİK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABİK ANKARA
18 - 19 Aralık 2021 PONY MİNİ LİG 3. AYAK İBK İSTANBUL
18 - 19 Aralık 2021 ALTAN KIRAÇ LİGİ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI LİGİ 1. AYAK DASK İSTANBUL
26 - 27 Şubat 2022 ALTAN KIRAÇ LİGİ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI LİGİ 2. AYAK DASK İSTANBUL
26 - 27 Mart 2022 ALTAN KIRAÇ LİGİ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI LİGİ FİNAL DASK İSTANBUL


* Yukarıdaki Faaliyet Programı 2021 yılında yapılması planlanan faaliyetlerdir. Değişiklik ve iptaller Federasyon takdirindedir.
** Kulüplerin iptal ve değişiklik taleplerine karşı, Türkiye Binicilik Federasyonu'nun Talimat hükümlerini uygulama hakkı saklıdır