• TÜRKİYE BİNİCİLİK FEDERASYONU 2021-2022 FAALİYET PROGRAMI
  • ANASAYFA
  • /
  • YARIŞMALAR
  • /
  • FAALİYET TAKVİMİ

TÜRKİYE BİNİCİLİK FEDERASYONU 2021-2022 FAALİYET PROGRAMI Tarih: 07.05.2021
Gün Ay Yıl Faaliyet Organizasyon Yer
30 - 31 Ocak 2021 ALTAN KIRAÇ LİGİ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI LİGİ 1. AYAK DASK İSTANBUL
20 - 21 Şubat 2021 ADANA ATLISPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI Ad.A.S.K ADANA
27 - 28 Şubat 2021 ADANA ATLISPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI Ad.A.S.K ADANA
27 - 28 Şubat 2021 ALTAN KIRAÇ LİGİ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI LİGİ 2. AYAK DASK İSTANBUL
06 - 07 Mart 2021 EYÜP SABRI TUNCER 2021 PONY LİGİ 1. AYAK TASK İSTANBUL
06 - 07 Mart 2021 İASK KIŞ YARIŞMALARI 1 İASK İSTANBUL
13 - 14 Mart 2021 BBK BAHAR KUPASI E.A YARIŞMALARI BBK ANKARA
13 - 14 Mart 2021 KCC ENGEL ATLAMA KIŞ YARIŞMALARI KCC İSTANBUL
20 - 21 Mart 2021 ALTAN KIRAÇ LİGİ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI LİGİ FİNAL DASK İSTANBUL
20 - 21 Mart 2021 TURAN KARAMAN COWBOY RANCH A.D YARIŞMALARI COWBOY RANCH İğneada/KIRKLARELİ
20 - 21 Mart 2021 ANKARA ATLI SPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI AASK ANKARA
27 - 28 Mart 2021 EYÜP SABRI TUNCER 2021 PONY LİGİ 2. AYAK GBSK İSTANBUL
27 - 28 Mart 2021 İASK KIŞ YARIŞMALARI 2 İASK İSTANBUL
27 - 28 Mart 2021 AHAL TEKE ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Ahal Teke Atlıspor Kulübü ANKARA
03 - 04 Nisan 2021 NEYLAN ETİMAN KUPASI ENGEL ATLAMA KIŞ YARIŞMALARI KCC İSTANBUL
03 - 04 Nisan 2021 EYÜP SABRI TUNCER 2021 PONY LİGİ 3. AYAK Tabiat Binicililk BURSA
10 - 11 Nisan 2021 PETEK KOLEJİ EQUIFUN - PONY LİGİ 1. AYAK İBK İSTANBUL
10 - 11 Nisan 2021 TABİAT ENDURANCE A.D YARIŞMALARI Tabiat Binicilik BURSA
10 - 11 Nisan 2021 ANKARA ATLI SPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI AASK ANKARA
17 - 18 Nisan 2021 ABİK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABİK ANKARA
17 - 18 Nisan 2021 BURSA ATLISPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI BASK BURSA
18 - 19 Mayıs 2021 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUPASI E.A YARIŞMALARI ABAK ANTALYA
19 Mayıs 2021 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUPASI E.A YARIŞMALARI ABİK ANKARA
22 - 23 Mayıs 2021 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI VE İL KUPASI E.A YARIŞMALARI Ahal Teke Atlıspor Kulübü ANKARA
22 - 23 Mayıs 2021 EYÜP SABRI TUNCER 2021 PONY LİGİ 4. AYAK Alkuzu Binicilik İSTANBUL
22 - 23 Mayıs 2021 19 MAYIS KUPASI ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI . KAYSERİ
29 - 30 Mayıs 2021 NURİ OĞLAKÇI KUPASI E. A YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
29 - 30 Mayıs 2021 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ AT TERBİYESİ LİGİ 1. AYAK KCC İSTANBUL
29 - 30 Mayıs 2021 ANKARA ATLI SPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI AASK ANKARA
03 - 06 Haziran 2021 EEF MİLLETLER KUPASI CSIO3*- W - NC, CSI1*, CSIYH*, CSIOCh . ATİNA/YUNANİSTAN
05 - 06 Haziran 2021 PETEK KOLEJİ EQUIFUN - PONY LİGİ 2. AYAK İBK SAKARYA
05 - 06 Haziran 2021 EYÜP SABRI TUNCER 2021 PONY LİGİ 5. AYAK Beykoz Eğitim Vad. A.S.K İSTANBUL
05 - 06 Haziran 2021 ABİK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABİK ANKARA
12 - 13 Haziran 2021 BBK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI BBK ANKARA
12 - 13 Haziran 2021 TABİAT ENDURANCE A.D YARIŞMALARI Tabiat Binicilik Merkezi BURSA
17 - 20 Haziran 2021 EEF MİLLETLER KUPASI CSIO2*- W - NC, CSI1*, CSIOCh, CSIOJ . BOJOURISHTE /BULGARİSTAN
19 - 20 Haziran 2021 İBRAHİM MURAT KUPASI E.A YARIŞMALARI SO İSTANBUL
19 - 20 Haziran 2021 ANKARA ATLI SPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI AASK ANKARA
19 - 20 Haziran 2021 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ AT TERBİYESİ LİGİ 2. AYAK KCC İSTANBUL
26 - 27 Haziran 2021 EYÜP SABRI TUNCER 2021 PONY LİGİ 6. AYAK Çankaya Binicilik ANKARA
26 - 27 Haziran 2021 PETEK KOLEJİ EQUIFUN - PONY LİGİ 3. AYAK İBK ÇORUM
26 - 27 Haziran 2021 ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI Akademi Bin. İSTANBUL
03 - 04 Temmuz 2021 ABİK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABİK ANKARA
03 - 04 Temmuz 2021 ANADOLU LİGİ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Tabiat Binicilik Merkezi BURSA
03 - 04 Temmuz 2021 BBK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI BBK ANKARA
05 - 11 Temmuz 2021 YILDIZ, GENÇ, GENÇ YETİŞKİN AT TERBİYESİ AVRUPA ŞAMPİYONASI . VALENCIA / İSPANYA
09 - 11 Temmuz 2021 ATATÜRK KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI . .
10 - 11 Temmuz 2021 PETEK KOLEJİ EQUIFUN - PONY LİGİ 4. AYAK İBK ÇORLU
10 - 11 Temmuz 2021 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ AT TERBİYESİ LİGİ FİNAL KCC İSTANBUL
10 - 11 Temmuz 2021 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE BAĞIMSIZLIK E.A YARIŞMALARI GASK KOCAELİ
10 - 11 Temmuz 2021 ABİK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABİK ANKARA
17 - 18 Temmuz 2021 ANKARA ATLI SPOR KULÜBÜ 15 TEMMUZ KUPASI E.A YARIŞMALARI AASK ANKARA
18 - 25 Temmuz 2021 YILDIZ, GENÇ, GENÇ YETİŞKİN ENGEL ATLAMA AVRUPA ŞAMPİYONASI . VILAMOURA / PORTEKİZ
22 - 25 Temmuz 2021 EEF MİLLETLER KUPASI FİNAL CSIO4*-NC EEF Final . WARŞOVA / POLONYA
24 - 25 Temmuz 2021 ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Ahal Teke Atlıspor Kulübü ANKARA
28 - 01 Temmuz - Ağustos 2021 YETİŞKİNLER ATLI CİMNASTİK AVRUPA ŞAMPİYONASI . LE MANS / FRANSA
31 - 01 Temmuz - Ağustos 2021 ANADOLU LİGİ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Tabiat Binicilik Merkezi BURSA
31 - 01 Temmuz - Ağustos 2021 PETEK KOLEJİ EQUIFUN - PONY LİGİ FİNAL İBK İBK
31 - 01 Temmuz - Ağustos 2021 BÖLGE ŞAMPİYONASI E.A YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
31 - 01 Temmuz - Ağustos 2021 BBK YAZ KUPASI E.A YARIŞMALARI BBK ANKARA
06 - 08 Ağustos 2021 YENİ, YETİŞKİN VE KADIN BİNİCİLER ENGEL ATLAMA TÜRKİYE KUPASI . .
06 - 08 Ağustos 2021 ATLI DAYANIKLILIK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ISPARTA
07 - 08 Ağustos 2021 ABİK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABİK ANKARA
11 - 15 Ağustos 2021 PONY ENGEL ATLAMA - AT TERBİYESİ - KONKUR KOMPLE AVRUPA ŞAMPİYONASI . STRZEGOM / POLONYA
14 - 15 Ağustos 2021 KEMER COUNTRY CLUB CARPE DIEM KIŞ LİGİ FİNAL E.A YARIŞMALARI KCC İSTANBUL
20 - 22 Ağustos 2021 YILDIZ, GENÇ, GENÇ YETİŞKİN VE YETİŞKİN PRO BİNİCİLER E.A TÜRKİYE ŞAMP. . .
21 - 22 Ağustos 2021 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI E.A YARIŞMALARI AASK ANKARA
28 - 29 Ağustos 2021 GEBZE BELEDİYESİ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI E.A YARIŞMALARI GASK KOCAELİ
28 - 29 Ağustos 2021 ÇİLEK KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Tabiat Binicilik Merkezi BURSA
28 - 30 Ağustos 2021 ZAFER KUPASI E.A YARIŞMALARI ABİK ANKARA
30 - 04 Ağustos - Eylül 2021 YETİŞKİNLER ENGEL ATLAMA AVRUPA ŞAMPİYONASI . RIESENBECK / ALMANYA
01 - 05 Eylül 2021 AT TERBİYESİ BALKAN ŞAMPİYONASI . YUNANİSTAN
04 - 05 Eylül 2021 ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Ahal Teke Atlıspor Kulübü ANKARA
06 - 11 Eylül 2021 ATLI DAYANIKLILIK AVRUPA ŞAMPİYONASI 160 km. . ERMELO / HOLLANDA
07 - 12 Eylül 2021 YETİŞKİNLER AT TERBİYESİ AVRUPA ŞAMPİYONASI . HAGEN / ALMANYA
10 - 12 Eylül 2021 CSI* ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI . YUNANİSTAN
11 - 12 Eylül 2021 ANKARA ATLI SPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI AASK ANKARA
11 - 12 Eylül 2021 BBK TEŞVİK E.A YARIŞMALARI BBK ANKARA
11 - 12 Eylül 2021 EYÜP SABRI TUNCER 2021 PONY LİGİ 7. AYAK İASK İSTANBUL
15 - 19 Eylül 2021 ENGEL ATLAMA BALKAN ŞAMPİYONASI . YUNANİSTAN
18 - 19 Eylül 2021 AHAL TEKE ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Ahal Teke Atlıspor Kulübü ANKARA
25 - 26 Eylül 2021 EYÜP SABRI TUNCER 2021 PONY LİGİ FİNAL DASK İSTANBUL
01 - 03 Ekim 2021 TBMM VE GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI . .
08 - 10 Ekim 2021 CUMHURBAŞKANLIĞI KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI . .
16 - 17 Ekim 2021 ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Ahal Teke Atlıspor Kulübü ANKARA
29 - 31 Ekim 2021 CUMHURİYET KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI . .
29 - 31 Ekim 2021 AT TERBİYESİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KCC İSTANBUL
30 - 31 Ekim 2021 CUMHURİYETİ KUTLAMA E. A YARIŞMALARI Ahal Teke Atlıspor Kulübü ANKARA
30 - 31 Ekim 2021 TABİAT ENDURANCE A.D YARIŞMALARI Tabiat Binicilik Merkezi BURSA
06 - 07 Kasım 2021 10 KASIM ATATÜRK^Ü ANMA KUPASI E.A YARIŞMALARI AASK ANKARA
06 - 07 Kasım 2021 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA E. A YARIŞMALARI GASK KOCAELİ
13 - 14 Kasım 2021 ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Ahal Teke Atlıspor Kulübü ANKARA
13 - 14 Kasım 2021 SPOR TOTO KUPASI E. A YARIŞMALARI . .
20 - 21 Kasım 2021 ABİK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABİK ANKARA


* Yukarıdaki Faaliyet Programı 2021 yılında yapılması planlanan faaliyetlerdir. Değişiklik ve iptaller Federasyon takdirindedir.
** Kulüplerin iptal ve değişiklik taleplerine karşı, Türkiye Binicilik Federasyonu'nun Talimat hükümlerini uygulama hakkı saklıdır