Sayın İl Temsilcileri
Sayın Kulüp Başkanlıkları
Sayın Sporcular
İlgi : 04.06.2015 tarih ve 126/2015 sayılı duyurumuz.
İlgili duyurumuzda belirtildiği üzere Engel Atlama Türkiye Kupası Yarışması içerisinde Engel Atlama Balkan Şampiyonası Milli Takım seçme yarışmaları da koşulacaktır. Ancak Engel Atlama Türkiye Kupası Yarışması tek seçme yarışması olmayacak olup Milli Takımda yer almak isteyen tarafımıza başvuran sporcuların 2015 yılı itibariyle yurtiçi ve yurtdışı yarışmalarından aldıkları neticeleri Balkan Şampiyonası Puanlama sistemine göre değerlendirilecektir.
İlgili yarışmaya katılacak Yıldız ve Genç Binicilerin atlarına taşıma desteği verilecektir.
Engel Atlama Türkiye Kupası Yarışmasının programı web sayfamızda (www.binicilik.org.tr) yarışmalar linkinde yayınlanmıştır.