Sayın İl Temsilcileri
Sayın Kulüp Başkanlıkları
Sayın Sporcular
02.06.2015 tarih 125 Nolu duyuru ile revize edilerek bildirilen “2015 Engel Atlama Balkan Şampiyonası Aday Milli Takım Seçme Kriterleri” görülen lüzum üzerine aşağıdaki şekilde güncellenmiştir.
Federasyonumuz 24-26 Temmuz Türkiye Kupası içerisinde yapılacak seçme yarışmaları ile Yıldız – Genç – Amazon - Genç Yetişkin - Yetişkin biniciler Balkan Şampiyonası Milli Takımlarını belirleyecektir.
Milli Takım, seçme yarışmalarında alınan sonuçlara göre puanlama sistemi ile belirlenecektir. Puanlamadaki sıralamaya göre Milli Takıma girecek biniciler, TBF Teknik İcra Kurulu tarafından değerlendirilerek kesin kadrosu oluşturulacaktır.
Balkan Şampiyonasına gidecek Yıldız ve Genç Milli Takımları, Engel Atlama Avrupa Şampiyonasına gitmeyen biniciler ile belirlenecektir. Seçme yarışmalarına katılacak Yıldız ve Genç binicilere at taşıma desteği verilecektir.
25-26 Temmuz tarihlerinde yapılacak “Türkiye Binicilik Federasyonu Engel Atlama Yarışmaları” iptal edilmiş olup, 2015 Faaliyet Programının güncellenmiş hali web sayfamızda (www.binicilik.org.tr)yayınlanmıştır. * Şampiyonaya ait son katılım kararı bütçe durumuna göre TBF Yönetim Kurulu tarafından verilecektir.