2015 Faaliyet Takvimimizde yer alan yarışmalarda görev yapacak Veterinerlerin,
Web sayfamızda yer alan 85 / 2014 nolu duyurumuzda belirtilen Veterinerlik 2015 yılı vize ücretini ödemiş olması ve yine, 25 / 2015 nolu duyurumuzda belirtilen Veteriner Güncelleme Seminerine katılmış olması gerekmektedir.
Bu durumda kulübünüzün düzenleyeceği yarışmalarda bu kriterlere uyan veterinerlere görev verilmesi gerekmektedir.