Sayın İl Temsilcileri Sayın Kulüp Başkanlıkları Sayın İlgililer
6-8 Ekim 2016 tarihinde Hırvatistan’da gerçekleşecek Atlı Dayanıklılık Balkan Şampiyonası için seçilen at ve biniciler aşağıda sıralanmıştır. Türkiye Binicilik Federasyonu At ve Binici değiştirme hakkını saklı tutar. TBF tarafından yapılacak olan ikinci Veteriner Kontrolü sonucunda Milli Takım kesinleşecektir. İkinci kan alımları 22 Eylül 2016 Perşembe günü yapılacaktır.
a- 4 asil 1 yedek olmak üzere ilk 5 at ve ekibinin tüm masrafları TBF tarafından karşılanacaktır. b- Diğer seçilen 3 atın van ücreti ve angajman ücreti TBF tarafından karşılanacak, geri kalan masraflar biniciye ait olacaktır. c- Seyahat otobüs ile yapılacak ve tüm binici ve yer ekipleri faydalanabilecektir. d- Atların FEI pasaportları eğer yok ise temini için federasyona başvuru yapmanız gerekmektedir.
Milli Takım Kafilesi şu şekilde oluşacaktır: 1- Ekip Şefi 2- Veteriner Hekim 3- Nalbant 4- Van Sürücüsü 5- Binici 6- Seyis (at başı 2 seyis )