Sayın İl Temsilcileri
Sayın Kulüp Başkanlıkları
Sayın İlgililer
25 – 26 Nisan 2015 tarihlerinde Bursa Atlıspor Kulübünde yapılacak olan BASK Kış Ligi 2. Ayak Engel Atlama Yarışması katılımcı sayısının az olması nedeni ile kulüpten gelen talep üzerine ileri bir tarihe ertelenmiştir.
30 Nisan – 03 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapılacak olan İBİT İstanbul Engel Atlama İl Şampiyonası Yarışma programının güncel hali web sayfamızda yarışmalar linkinde yayınlanmıştır.