6 – 8 Mayıs 2016 FEI Bronz Tour ve 14 – 15 Mayıs 2016 FEI Gold Tour Türkiye Şampiyonası kapsamında düzenlenecek olan Uluslararası FEI Children’s Classic engel atlama yarışmaları için Milli Takım Seçme aşamaları aşağıdaki gibidir:
1 – Bronze Tour 100CM yarışmasına Yıldız Biniciler Türkiye Şampiyonası’na girmeyen Yıldız biniciler katılabilirler. 2 – Gold Tour 110CM yarışmasına tüm Yıldız Biniciler katılabilir. 3 – Bronze Tour ve Gold Tour angajmanları tamamlandığında FEI’ye bildirilecek 4 kişiden oluşan Milli Takım Mike Florence tarafından yarışma başlamadan açıklanacaktır. 4 – Açıklanan Milli Takımın yarışma sonuçları yarışma bitiminde FEI’ye bildirilecek, diğer ülkelerde yapılan Bronze ve Gold Tourların sonuçları arasına alınacaktır. 5 – FEI, Bronze ve Gold Tour için tüm ülkelerden aldığı sonuçların derecelendirmesini sene sonunda açıklayacaktır. 6 - Bronze 100cm ve Gold 110cm Tourlarından oluşan FEI Children’s Classic 12 yaş üzeri tüm YILDIZ binicilere açıktır. 7- Bronz Tour'a katılan Yıldız Biniciler Gold Tour'a katılamazlar.
Daha fazla bilgi için info@binicilik.org.tr adresine mail atabilir ofisimizi 0212 277 7820 no’lu telefondan arayabilirsiniz.