Yarışma Adı Düzenleyen Yer Başlangıç tarihi Bitiş tarihi
B-EQUINE ATLI CİMNASTİK YARIŞMALARI B. EQUINE HORSE RIDING CLUB B. EQUINE HORSE RIDING CLUB / İZMİR 05.10.2019 15:27 06.10.2019 16:27
ANADOLU LİGİ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI 10. AYAK ANTALYA BİNİCİLİK VE ATLISPOR KULÜBÜ ABAK/ANTALYA 28.09.2019 16:13 29.09.2019 17:13
TBMM VE GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI KUPASI E.A YARIŞMALARI BAŞKENT BİNİCİLİK KULÜBÜ GÖLBAŞI 26.09.2019 16:23 28.09.2019 17:23
İASK CSI* İSTANBUL - ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İASK / MASLAK 14.09.2019 17:58 15.09.2019 18:58
İASK CSI* İSTANBUL İASK İASK / Maslak 14.09.2019 11:04 15.09.2019 12:04
TÜRKİYE KUPASI EQUIFUN - PII PIII PONY ENGEL ATLAMA LİGİ TANITIM YARIŞMALARI İSTANBUL BİNİCİLİK KULÜBÜ İBK / TAŞDELEN 14.09.2019 10:47 14.09.2019 11:47
ENGEL ATLAMA BALKAN ŞAMPİYONASI TBF KEMER COUNTRY CLUB ATLISPOR 04.09.2019 10:35 08.09.2019 11:35
CSI 1* ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF KEMER COUNTRY CLUB ATLISPOR 29.08.2019 14:58 01.09.2019 15:58
YENİ BİNİCİLER - KADINLAR - VETERANLAR VE YETİŞKİN BİNİCİLER E A TÜRKİYE KUPASI TBF KEMER COUNTRY CLUB ATLISPOR 24.08.2019 17:25 25.08.2019 18:25
ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI TBF GEBZE KOCAELİ 23.08.2019 09:00 25.08.2019 18:00
ENGEL ATLAMA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BASK BURSA ATLISPOR KULÜBÜ 02.08.2019 12:13 04.08.2019 13:13
ANADOLU LİGİ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI 8. AYAK TBF TABİAT BİNİCİLİK MERKEZİ / BURSA 27.07.2019 17:23 28.07.2019 18:23
TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ VE İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İASK / MASLAK 27.07.2019 12:38 28.07.2019 13:38
ATATÜRK KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İASK / MASLAK 19.07.2019 16:57 21.07.2019 17:57
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA ANADOLU LİGİ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI 7. AYAK TBF KOCAELİ ATLISPOR KULÜBÜ 13.07.2019 17:56 14.07.2019 18:56
15 TEMMUZ ŞEHİTLER KUPASI AASK ANKARA ATLISPOR KULÜBÜ / BEŞTEPE 13.07.2019 17:32 14.07.2019 18:32
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ KUPASI - İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İASK / MASLAK 13.07.2019 16:50 14.07.2019 17:50
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA ATLI DAYANIKLILIK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TBF MAHMUDİYE MESLEK YÜKSEKOKULU 12.07.2019 17:08 14.07.2019 18:08
CHILDREN CLASSIC ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF DİLA ATLISPOR KULÜBÜ 06.07.2019 18:21 07.07.2019 19:21
ABAK KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABAK ANTALYA BİNİCİLİK ATLISPOR KULÜBÜ 06.07.2019 17:35 07.07.2019 18:35
ANADOLU İLLERİ ENGEL ATLAMA BÖLGE ŞAMPİYONASI ANKARA BİNİCİLİK İHTİSAS KULÜBÜ ABİK / BEŞTEPE 29.06.2019 14:34 30.06.2019 15:34
EQUIFUN ANADOLU LİGİ FİNAL ADANA ATLISPOR KULÜBÜ ADANA 23.06.2019 15:44 23.06.2019 20:44
PONY EQUIFUN TÜRKİYE KUPASI VE ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI BASK BURSA ATLISPOR KULÜBÜ 22.06.2019 15:53 22.06.2019 16:53
İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK MASLAK 22.06.2019 12:50 22.06.2019 13:50
BAŞKENT BİNİCİLİK KULÜBÜ KURULUŞUNUN 15. YILI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI BAŞKENT BİNİCİLİK KULÜBÜ GÖLBAŞI / ANKARA 22.06.2019 11:39 23.06.2019 12:39
İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK MASLAK 15.06.2019 12:45 15.06.2019 13:45
GÜLŞEHRİ ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI TBF BOZANÖNÜ KÖYÜ / ISPARTA 14.06.2019 20:41 16.06.2019 21:41
PONY PII TÜRKİYE KUPASI PONY PIII TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI AASK BEŞTEPE / ANKARA 14.06.2019 17:01 16.06.2019 18:01
İASK PONY ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İASK / MASLAK 29.05.2019 11:16 29.05.2019 12:16
ANADOLU LİGİ VI. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI AASK ANKARA ATLISPOR KULÜBÜ 25.05.2019 11:22 26.05.2019 12:22
KEMER COUNTRY CLUB ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KEMER COUNTRY CLUB KCC / KEMERBURGAZ 25.05.2019 00:00 26.05.2019 00:00
AT TERBİYESİ LİGİ FİNAL TBF SİPAHİ OCAĞI / MASLAK 24.05.2019 18:09 26.05.2019 19:09
CDI 1* AT TERBİYESİ YARIŞMALARI TBF SİPAHİ OCAĞI / MASLAK 24.05.2019 10:11 26.05.2019 11:11
ANADOLU TEAM KUPASI EQUIFUN VE ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABAK ANTALYA BİNİCİLİK VE ATLISPOR KULÜBÜ 18.05.2019 11:07 19.05.2019 12:07
ATLI CİMNASTİK YARIŞMALARI TBF ALKUZU ÇİFTLİĞİ / KEMERBURGAZ 18.05.2019 10:57 18.05.2019 11:57
EQUIFUN ANADOLU LİGİ 3. AYAK YARIŞMALARI ÇANKAYA BİNİCİLİK KULÜBÜ ÇANKAYA BİNİCİLİK 18.05.2019 10:51 18.05.2019 11:51
İASK ANI KUPALARI (ALAATTİN AYDIN - LUC MUSETTE - AYŞE AND - TUNÇ ÇAPA) E.A YARIŞMALARI İASK İASK / MASLAK 18.05.2019 00:00 19.05.2019 00:00
ANADOLU LİGİ 5. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF İKSİR BİNİCİLİK / KASTAMONU 11.05.2019 13:19 12.05.2019 14:19
NURİ OĞLAKÇI KUPASI - SQUAD ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İASK / MASLAK 11.05.2019 00:00 12.05.2019 00:00
ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI TBF AVANOS 10.05.2019 16:38 12.05.2019 17:38
İSTANBUL ENGEL ATLAMA BÖLGE ŞAMPİYONASI İASK İASK / MASLAK 04.05.2019 14:29 28.05.2019 18:29
ANADOLU LİGİ 4. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF BAŞKENT BİNİCİLİK KULÜBÜ 04.05.2019 11:28 05.05.2019 12:28
PONY EQUIFUN ANADOLU LİGİ 2. AYAK YARIŞMALARI BBK GÖLBAŞI 27.04.2019 13:01 27.04.2019 14:01
AT TERBİYESİ LİGİ 2. AYAK ESİN ZEMBİLCİ KUPASI TBF SİPAHİ OCAĞI / MASLAK 27.04.2019 10:58 28.04.2019 11:58
ANADOLU LİGİ 3. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF ANTALYA BİNİCİLİK VE ATLISPOR KULÜBÜ 27.04.2019 00:00 28.04.2019 00:00
MAZDA JINBA ITTAI TAKIMLAR KUPASI 2019 ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI FİNAL KEMER COUNTRY CLUB KCC / KEMERBURGAZ 27.04.2019 00:00 28.04.2019 00:00
KAYA BABAN LİGİ FİNAL İASK Maslak 20.04.2019 12:13 21.04.2019 13:13
ANADOLU LİGİ 2. AYAK 2019 GÖBEKLİTEPE YILI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF GAZİ BİNİCİLİK KULÜBÜ 20.04.2019 00:00 21.04.2019 00:00
TBMM 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI E. A YARIŞMALARI TBMM / TBF ANKARA ATLISPOR KULÜBÜ 20.04.2019 00:00 21.04.2019 00:00
SIEC CUP ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Ad.A.S.K ADANA ATLISPOR KULÜBÜ / ADANA 13.04.2019 17:48 14.04.2019 18:48
İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK Maslak 13.04.2019 15:56 13.04.2019 16:56
ATLI DAYANIKLILIK BAHAR KUPASI TBF MİRAJ BİNİCİLİK / GEBZE 12.04.2019 12:00 14.04.2019 19:30
ANADOLU LİGİ 1. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF ADANA ATLISPOR KULÜBÜ 06.04.2019 18:16 07.04.2019 19:16
AT TERBİYESİ LİGİ 1. AYAK CELAL BARLAS KUPASI TBF SİPAHİ OCAĞI / MASLAK 06.04.2019 16:27 07.04.2019 17:27
İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK MASLAK 06.04.2019 15:55 06.04.2019 16:55
ATLI DAYANIKLILIK KALİFİKASYON YARIŞMASI TBF MİRAJ BİNİCİLİK 30.03.2019 16:49 30.03.2019 17:49
ATLI CİMNASTİK YARIŞMALARI TBF ALKUZU ÇİFTLİĞİ / KEMERBURGAZ 30.03.2019 16:18 30.03.2019 17:18
NEYLAN ETİMAN KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KEMER COUNTRY CLUB KEMERBURGAZ 30.03.2019 13:53 30.03.2019 14:53
ABİK KAYHAN ŞENYAYLA KIŞ LİGİ FİNAL ABİK BEŞTEPE 29.03.2019 15:33 30.03.2019 16:33
PONY EQUIFUN ANADOLU LİGİ 1. AYAK YARIŞMALARI ADANA ATLISPOR KULÜBÜ ADANA 24.03.2019 16:12 24.03.2019 17:12
MAZDA JINBA ITTAI TAKIMLAR KUPASI 2019 ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI 3. AYAK KEMER COUNTRY CLUB KEMERBURGAZ 23.03.2019 12:38 24.03.2019 13:38
BURSA ATLISPOR EQUIFUN & PONY ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI BASK BURSA 23.03.2019 12:19 24.03.2019 13:19
ADANA ATLISPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI Ad.A.S.K ADANA ATLISPOR 16.03.2019 17:42 17.03.2019 18:42
KAYA BABAN KIŞ LİGİ 2. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK MASLAK 16.03.2019 16:26 17.03.2019 17:26
ABİK KAYHAN ŞENYAYLA KIŞ LİGİ II. AYAK ABİK BEŞTEPE 09.03.2019 17:50 10.03.2019 18:50
İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK MASLAK 09.03.2019 17:43 09.03.2019 18:43
İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK MASLAK 02.03.2019 18:05 02.03.2019 19:05
ADANA ATLISPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI Ad.A.S.K ADANA 02.03.2019 11:55 03.03.2019 12:55
MAZDA JINBA ITTAI TAKIMLAR KUPASI 2019 ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI II. AYAK KEMER COUNTRY CLUB KEMERBURGAZ 23.02.2019 11:08 24.02.2019 12:08
TABİAT BİNİCİLİK MERKEZİ PONY EQUIFUN VE ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TABİAT BİNİCİLİK TABİAT BİNİCİLİK BURSA 23.02.2019 11:00 24.02.2019 12:00
KAYA BABAN KIŞ LİGİ I. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İASK / MASLAK 16.02.2019 17:42 17.02.2019 18:42
ADANA ATLISPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI Ad.A.S.K ADANA 16.02.2019 11:43 17.02.2019 12:43
İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK Maslak 09.02.2019 15:40 09.02.2019 16:40
ABİK KAYHAN ŞENYAYLA KIŞ LİGİ I. AYAK ABİK BEŞTEPE 09.02.2019 15:32 10.02.2019 16:32
ADANA ATLISPOR KULÜBÜ E.A YARIŞMALARI Ad.A.S.K ADANA ATLISPOR KULÜBÜ / ADANA 02.02.2019 16:44 03.02.2019 17:44
İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İASK / MASLAK 02.02.2019 12:39 02.02.2019 13:39
KOCAELİ ATLISPOR KULÜBÜ PONY YARIŞMALARI TBF KOCAELİ ATLISPOR KULÜBÜ 27.01.2019 11:47 27.01.2019 12:47
İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İASK / MASLAK 26.01.2019 14:17 26.01.2019 20:17
İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK MASLAK 19.01.2019 11:29 19.01.2019 12:29
MAZDA JINBA ITTAI TAKIMLAR KUPASI E. A YARIŞMALARI KCC KEMERBURGAZ 12.01.2019 10:52 13.01.2019 11:52
İASK YIL SONU KUPASI İASK İASK / MASLAK 22.12.2018 14:14 23.12.2018 15:14
ANTALYA BİNİCİLİK VE ATLI SPOR KULÜBÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABASK ANTALYA 15.12.2018 15:46 16.12.2018 16:46
İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İASK / MASLAK 15.12.2018 12:25 15.12.2018 13:25
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ - İASK E.A YARIŞMALARI FİNAL İASK İASK / MASLAK 08.12.2018 11:30 08.12.2018 12:30
İZMİR ATLISPOR KULÜBÜ SONBAHAR KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İzmir Atlıspor İz.ASK / İZMİR 25.11.2018 16:28 25.11.2018 17:28
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ - İASK E.A YARIŞMALARI 3 İASK İASK / MASLAK 24.11.2018 11:29 24.11.2018 12:29
2018 YILI GENÇ ATLAR VE YETİŞKİN PRO BİNİCİLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI E.A YARIŞMALARI TBF ADANA ATLISPOR 17.11.2018 15:11 18.11.2018 16:11
TULYA KURTULAN ATLI SPOR KULÜBÜ SONBAHAR KUPASI YARIŞMALARI TASK GÜMÜŞDERE 10.11.2018 17:03 10.11.2018 18:03
ATATÜRK KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF ADANA ATLISPOR 10.11.2018 15:10 11.11.2018 16:10
10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA KUPASI ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI TBF GEBZE KOCAELİ 09.11.2018 16:27 11.10.2018 17:27
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ - İASK E.A YARIŞMALARI 2 İASK İASK / MASLAK 04.11.2018 11:28 04.11.2018 12:28
ANADOLU LİGİ FİNAL ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF ADANA ATLISPOR 03.11.2018 17:05 04.11.2018 18:05
CUMHURİYET KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF İz.ASK / İZMİR 27.10.2018 17:09 29.10.2018 18:09
TÜRKİYE BİNİCİLİK FEDERASYONU PONY / TEŞVİK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF KCC / İSTANBUL 27.10.2018 16:01 28.10.2018 17:01
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ - İASK E.A YARIŞMALARI 1 İASK İASK / MASLAK 20.10.2018 12:21 24.10.2018 13:21
AT TERBİYESİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TBF KCC / KEMERBURGAZ 19.10.2018 15:34 21.10.2018 16:34
ANADOLU LİGİ 10. AYAK VE EGE ATLI SPOR KULÜBÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI EGE ATLISPOR EGE ATLISPOR / İZMİR 18.10.2018 18:00 21.10.2018 19:00
ANKARA BİNİCİLİK İHTİSAS KULÜBÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABİK BEŞTEPE 13.10.2018 17:07 14.10.2018 18:07
AVANOS KAYMAKAMLIĞI ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI Türkiye Binicilik Federasyonu AVANOS 12.10.2018 10:45 14.10.2018 11:45
T.C CUMHURBAŞKANLIĞI KUPASI TBF AASK / BEŞTEPE 06.10.2018 16:48 07.10.2018 17:48
TBMM VE GENELKURMAY BAŞKANLIĞI KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF BBK / GÖLBAŞI 28.09.2018 10:10 30.09.2018 11:10
ANKARA ATLISPOR KULÜBÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI AASK BEŞTEPE 22.09.2018 16:53 23.09.2018 17:53
TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ VE INFINITY WELLNESS CLINIC KUPASI İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK MASLAK 22.09.2018 14:33 23.09.2018 15:33
AT TERBİYESİ SONBAHAR KUPASI YARIŞMALARI TBF SİPAHİ OCAĞI / MASLAK 15.09.2018 17:11 16.09.2018 18:11
OSMANGAZİ KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF BURSA ATLISPOR KULÜBÜ 15.09.2018 11:03 16.09.2018 12:03
SÜVARİ GÜNÜ KUPASI İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK MASLAK 08.09.2018 16:23 09.09.2018 17:23
ANKARA ATLISPOR KULÜBÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI AASK BEŞTEPE 08.09.2018 07:39 09.09.2018 08:39
MAHMUDİYE MESLEK YÜKSEKOKULU ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI TBF MAHMUDİYE 07.09.2018 10:47 09.09.2018 11:47
SPOR TOTO KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF KCC / İSTANBUL 11.08.2018 14:28 12.08.2018 15:28
ATLI DAYANIKLILIK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TBF BOZANÖNÜ KÖYÜ / ISPARTA 10.08.2018 10:00 12.08.2018 18:00
ANADOLU LİGİ IX. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF KOCAELİ ATLISPOR KULÜBÜ 04.08.2018 15:27 05.08.2018 16:27
BBK YAZ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI BBK BAŞKENT 04.08.2018 08:37 05.08.2018 09:37
ANADOLU LİGİ VIII. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF BURSA ATLISPOR KULÜBÜ 28.07.2018 10:59 29.07.2018 11:59
2018 YILI ENGEL ATLAMA YENİ BİNİCİLER - KADINLAR - VETERANLAR VE YETİŞKİN BİNİCİLER TÜRKİYE KUPASI TBF DİLA ATLISPOR 20.07.2018 13:01 22.07.2018 14:01
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA KUPASI E.A YARIŞMALARI AASK BEŞTEPE 14.07.2018 15:41 15.07.2018 16:41
İASK YAZ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI - 2 İASK MASLAK 14.07.2018 12:29 15.07.2018 13:29
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ KUPASI ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI TBF MIRAJ BİNİCİLİK / GEBZE 13.07.2018 12:24 15.07.2018 13:24
ANADOLU LİGİ VII. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF ANAKENT SPOR KULÜBÜ / SAMSUN 06.07.2018 16:21 07.07.2018 17:21
KCC ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KCC KEMERBURGAZ 30.06.2018 21:14 01.07.2018 21:14
BAŞKENT BİNİCİLİK KULÜBÜ KURULUŞUNUN 14. YILI & ÖNDER ÖNCE KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI BBK GÖLBAŞI 30.06.2018 20:08 01.07.2018 21:08
PONY PII TÜRKİYE KUPASI PONY PIII TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF DİLA ATLISPOR 08.06.2018 18:48 10.06.2018 19:48
AT TERBİYESİ LİGİ FİNAL VE CHALLENGE YARIŞMALARI TBF KCC / İSTANBUL 08.06.2018 13:37 10.06.2018 14:37
PONY PI TÜRKİYE KUPASI YARIŞMALARI (Pre Voltij - Carousel - Caprilli - Equifun) TBF DİLA ATLISPOR / İSTANBUL 02.06.2018 18:17 03.06.2018 19:17
İASK YAZ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI - 1 İASK MASLAK 02.06.2018 14:19 03.06.2018 15:19
ANKARA ATLISPOR KULÜBÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI AASK BEŞTEPE 26.05.2018 13:01 27.05.2018 14:01
TASK PII-PII PONY E.A. YARIŞMALARI VE AİSTANBUL PONY P1 LİGİ FİNAL YRŞ. TASK GÜMÜŞDERE 19.05.2018 11:48 20.05.2018 12:48
YILDIZLAR, GENÇLER, GENÇ-YETİŞKİNLER ENGEL ATLAMA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TBF İASK / MASLAK 18.05.2018 17:39 20.05.2018 18:39
KOCAELİ ATLISPOR KULÜBÜ PII-PII PONY E.A. YARIŞMALARI VE ANADOLU PONY P1 LİGİ FİNAL YRŞ. KOCAELİ ATLISPOR KULÜÜBÜ KOCAELİ 13.05.2018 15:37 13.05.2018 16:37
ANADOLU LİGİ VI. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF AASK / ANKARA 12.05.2018 17:48 13.05.2018 18:48
NURİ OĞLAKÇI KUPASI / FEI CHILDREN CLASSICS BRONZ TOUR İASK Maslak 12.05.2018 16:03 13.05.2018 17:03
ANADOLU LİGİ V. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF ABİK / ANKARA 05.05.2018 13:18 06.05.2018 14:18
TBF AT TERBİYESİ LİGİ III. AYAK BAHAR KUPASI TBF SİPAHİ OCAĞI / MASLAK 05.05.2018 10:17 06.05.2018 11:17
ATLI DAYANIKLILIK BAHAR KUPASI YARIŞMALARI TBF VICTORYMEN / GEBZE 04.05.2018 18:04 06.05.2018 19:04
ANADOLU PONY PI LİGİ IV. Ayak Equifun-Carousel-Caprilli İz.A.S.K İZMİR 29.04.2018 13:57 29.04.2018 14:57
MAZDA JINBA ITTAI KUPASI 2018 BİNİCİLİK YARIŞMALARI FİNAL KCC KEMERBURGAZ 28.04.2018 15:23 29.04.2018 16:23
ANADOLU LİGİ IV. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF BAŞKENT BİNİCİLİK 28.04.2018 13:10 29.04.2018 14:10
ANADOLU LİGİ III. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF SELÇUKLU ÜNİVERSİTESİ 21.04.2018 17:30 22.04.2018 18:30
İASK KIŞ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI -3 İASK MASLAK 21.04.2018 11:57 22.04.2018 12:57
ENGEL ATLAMA ANADOLU LİGİ II. AYAK TBF Gazi Atlıspor Kulübü 14.04.2018 14:36 15.04.2018 15:36
KAYA BABAN KIŞ LİGİ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI FİNAL İASK MASLAK 14.04.2018 11:54 15.04.2018 12:54
ANADOLU PONY PI LİGİ III. Ayak Equifun-Carousel-CaprilliI ÇANKAYA PONY PARK ÇANKAYA 08.04.2018 13:43 08.04.2018 14:43
TBF AT TERBİYESİ LİGİ II. AYAK ESİN ZEMBİLCİ KUPASI TBF KEMERBURGAZ 07.04.2018 17:58 08.04.2018 18:58
ENGEL ATLAMA ANADOLU LİGİ I. AYAK TBF ADANA ATLISPOR 07.04.2018 14:16 08.04.2018 15:16
NEYLAN ETİMAN KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KCC KEMERBURGAZ 01.04.2018 15:58 01.04.2018 16:58
ANKARA ATLISPOR KULÜBÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI AASK BEŞTEPE 31.03.2018 10:26 01.04.2018 11:26
MAZDA JINBA ITTAI KUPASI 2018 BİNİCİLİK YARIŞMALARI II. AYAK TBF KEMERBURGAZ 24.03.2018 12:15 25.03.2018 13:15
ANKARA ATLISPOR KULÜBÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI AASK BEŞTEPE 17.03.2018 17:29 18.03.2018 18:29
MEHMETÇİK KUPASI ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI TBF GEBZE 17.03.2018 16:34 18.03.2018 17:34
KAYA BABAN KIŞ LİGİ II. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK MASLAK 17.03.2018 10:48 18.03.2018 11:48
İASK KIŞ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI -2 İSTANBUL ATLISPOR KULÜBÜ MASLAK 10.03.2018 17:14 11.03.2018 18:14
TBF AT TERBİYESİ LİGİ I. AYAK CELAL BARLAS KUPASI TBF KEMERBURGAZ 03.03.2018 17:32 04.03.2018 18:32
MAZDA JINBA ITTAI KUPASI 2018 BİNİCİLİK YARIŞMALARI I. AYAK KCC KEMERBURGAZ 24.02.2018 17:08 25.02.2018 18:08
ANADOLU PONY PI LİGİ II. Ayak Equifun-Carousel-Caprilli PADOK BİNİCİLİK MARMARİS 24.02.2018 15:01 24.02.2018 16:01
İSTANBUL PONY PI LİGİ YARIŞMALARI I. AYAK KCC KEMERBURGAZ 18.02.2018 14:33 18.02.2018 15:33
KAYA BABAN KIŞ LİGİ I. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK Maslak 17.02.2018 13:57 18.02.2018 14:57
ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI TBF KEMERBURGAZ 16.02.2018 10:02 18.02.2018 11:02
MAZDA JINBA ITTAI KUPASI 2018 BİNİCİLİK YARIŞMALARI KCC KEMERBURGAZ 10.02.2018 15:18 11.02.2018 16:18
İASK KIŞ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI 1 İASK Maslak 10.02.2018 14:06 11.02.2018 15:06
ANADOLU PONY PI LİGİ I. Ayak Equifun-Carousel-Caprilli TABİAT BİNİCİLİK BURSA 21.01.2018 12:28 21.01.2018 13:28
KCC ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KCC KEMERBURGAZ 13.01.2018 10:00 14.01.2018 18:00
İSTANBUL GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK MASLAK 13.01.2018 09:00 14.01.2018 18:00
İASK YIL SONU KUPASI İASK MASLAK 16.12.2017 12:23 17.12.2017 13:23
KEMER COUNTRY CLUB ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KCC KEMERBURGAZ 09.12.2017 11:01 10.12.2017 12:01
DİLA ATLISPOR KULÜBÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI DİLA ATLISPOR İSHAKLI 02.12.2017 12:57 03.12.2017 13:57
ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI AASK BEŞTEPE 18.11.2017 16:37 19.11.2017 17:37
İASK SONBAHAR KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK MASLAK 18.11.2017 12:12 19.11.2017 13:12
GÖBEKLİTEPE KUPASI ŞANLIURFA ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI Türkiye Binicilik Federasyonu Şanlıurfa 13.11.2017 14:43 13.11.2017 15:43
SPOR TOTO KUPASI TBF ADANA 11.11.2017 15:28 12.11.2017 16:28
ADANA ATLISPOR SONBAHAR KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ADASK YÜREĞİR / ADANA 04.11.2017 17:41 05.11.2017 18:41
ENGEL ATLAMA PONY TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TBF KEMERBURGAZ 03.11.2017 13:21 05.11.2017 14:21
CUMHURİYET KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İzmir Atlıspor İz.ASK / İZMİR 26.10.2017 10:56 29.10.2017 11:56
PONY LİGİ FİNAL YARIŞMALARI TBF KCC / İSTANBUL 22.10.2017 17:09 22.10.2017 18:09
B. EQUINE CLUB İZMİR MASTERLAR KUPASI B- EQUINE HORSE RIDING CLUB İZMİR 22.10.2017 14:39 22.10.2017 15:39
ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ FİNAL ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İz.A.S.K İz.ASK / İZMİR 21.10.2017 15:26 22.10.2017 16:26
AT TERBİYESİ YARIŞMASI TBF TASK/ GÜMÜŞDERE 15.10.2017 15:21 15.10.2017 16:21
BAŞBAKANLIK KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KCC KEMERBURGAZ 14.10.2017 13:41 15.10.2017 14:41
ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMASI TBF GÖLCÜK/ISPARTA 13.10.2017 10:00 15.10.2017 13:25
CUMHURBAŞKANLIĞI KUPASI YARIŞMALARI AASK BEŞTEPE 07.10.2017 14:36 08.10.2017 15:36
AT TERBİYESİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TBF KCC / İSTANBUL 06.10.2017 17:28 08.10.2017 18:28
PONY LİGİ V. AYAK YARIŞMALARI TBF AVRASYA ATLISPOR 01.10.2017 14:43 01.10.2017 15:43
ÖZEL ÜNVAN ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBMM VE GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI KUPASI BBK GÖLBAŞI 28.09.2017 18:07 01.10.2017 19:07
AT TERBİYESİ TÜRKİYE BİNİCİLİK FEDERASYONU KUPASI TBF KEMERBURGAZ 23.09.2017 17:01 24.09.2017 18:01
ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ VI. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF BURSA 23.09.2017 16:18 24.09.2017 17:18
ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI AASK BEŞTEPE 16.09.2017 15:48 17.09.2017 16:48
MUSTANG CUP BY ŞAHSUVAROĞLU 2017 ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KEMER COUNTRY CLUB KEMERBURGAZ 16.09.2017 10:51 17.09.2017 11:51
LUKUYANUS (AT KAYA) ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI Türkiye Binicilik Federasyonu FASILLAR KÖYÜ / BEYŞEHİR 09.09.2017 09:00 10.09.2017 16:11
BALKAN ŞAMPİYONASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI BULGARİSTAN BİNİCİLİK FED. ZHITNITSA / BULGARİSTAN 31.08.2017 11:32 03.09.2017 12:32
CSI1* - CSI YH1* - CSI ch B BULGARİSTAN BİNİCİLİK FED. ZHITNITSA / BULGARİSTAN 23.08.2017 11:26 26.08.2017 12:26
GELİŞTİRME YARIŞMALARI 3 TBF KEMER COUNTRY ATLISPOR 05.08.2017 11:24 06.08.2017 12:24
MAHMUDİYE MESLEK YÜKSEK OKULU ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI TBF MAHMUDİYE 04.08.2017 16:17 06.08.2017 17:17
ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ V. AYAK - GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF BEŞTEPE 22.07.2017 13:00 23.07.2017 14:00
KEMER COUNTRY CLUB ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KCC KEMERBURGAZ 22.07.2017 12:26 23.07.2017 13:26
GAZİLER ve ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI BBK GÖLBAŞI 15.07.2017 12:53 16.07.2017 13:53
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI TBF ÜRGÜP 08.07.2017 14:52 09.07.2017 15:52
ATATÜRK KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK Maslak 07.07.2017 10:49 09.07.2017 11:49
2017 YILI YENİ BİNİCİLER, KADINLAR, VETERANLAR VE YETİŞKİNLER TÜRKİYE KUPASI DİLA ATLISPOR İSHAKLI 30.06.2017 13:07 02.07.2017 14:07
ANKARA İL TEMSİLCİLİĞİ AT TERBİYESİ YARIŞMASI ANKARA İL TEM. BEŞTEPE 22.06.2017 17:06 22.06.2017 18:06
PONY LİGİ 4. AYAK YARIŞMALARI SİPAHİ OCAĞI BİNİCİLİK KULÜBÜ MASLAK 18.06.2017 17:57 18.06.2017 18:57
ANKARA BİNİCİLİK İHTİSAS KULÜBÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABİK BEŞTEPE 17.06.2017 16:45 18.06.2017 17:45
GELİŞTİRME YARIŞMALARI 2 TBF İSHAKLI 17.06.2017 12:27 18.06.2017 13:27
ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI AASK BEŞTEPE 10.06.2017 15:36 11.06.2017 19:00
EGE ATLISPOR KULÜBÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI EGE ATLISPOR KULÜBÜ İZMİR 10.06.2017 15:32 11.06.2017 16:32
FEI DRESSAGE CDI1* /CDIJ /CDIY / CDIP / CDICh-A / İSTANBUL TBF MASLAK 08.06.2017 13:41 11.06.2017 14:41
YAZ KUPASI ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI TBF ÜRGÜP 03.06.2017 12:16 04.06.2017 13:16
AT TERBİYESİ İSTANBUL İL ŞAMPİYONASI KCC KEMERBURGAZ 03.06.2017 12:10 04.06.2017 13:10
YILDIZ, GENÇ, GENÇ-YETİŞKİN,YETİŞKİN PRO VE GENÇ ATLAR ENGEL ATLAMA TÜRKİYE ŞAMP. İSTANBUL ATLISPOR KULÜBÜ Maslak 01.06.2017 13:26 04.06.2017 14:26
PONY LİGİ 3. AYAK TBF BÜYÜKÇEKMECE 28.05.2017 15:36 28.05.2017 16:36
ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ IV. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF BEŞTEPE 27.05.2017 10:00 28.05.2017 19:00
NURİ OĞLAKÇI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI / İASK / İSTANBUL İASK MASLAK 27.05.2017 10:00 28.05.2017 18:00
DUFY SPRING CUP KEMER COUNTRY CLUB ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KCC KEMERBURGAZ 20.05.2017 10:00 21.05.2017 19:00
ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ III. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF GÖLBAŞI 20.05.2017 09:00 21.05.2017 19:00
TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ - AT VE BİNİCİLİK FUARI / EQUIST ENGEL ATLAMA YARIŞMASI / İSTANBUL TBF ZEYTİNBURNU 19.05.2017 17:00 19.05.2017 19:20
BAHAR VE ANNELER GÜNÜ KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI / BAŞKENT BİNİCİLİK / ANKARA BBK GÖLBAŞI 13.05.2017 15:30 14.05.2017 16:30
GÜRMAN BİNİCİLİK KULÜBÜ SİSTEM 9 ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI / İSTANBUL GBSK BÜYÜKÇEKMECE 13.05.2017 13:47 14.05.2017 14:47
ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ 2. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF KONYA 06.05.2017 15:09 07.05.2017 16:09
CELAL BARLAS LİGİ AT TERBİYESİ FİNAL TBF İSTANBUL 06.05.2017 12:27 07.05.2017 13:27
KCC BAHAR KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KCC KEMERBURGAZ 06.05.2017 11:49 07.05.2017 12:49
ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ 1. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF ADANA 29.04.2017 18:29 30.04.2017 19:29
ULUSAL EGEMENLİK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ANKARA ATLISPOR KULÜBÜ BEŞTEPE 22.04.2017 16:39 23.04.2017 17:39
GELİŞTİRME YARIŞMALARI 1 TBF KEMERBURGAZ 22.04.2017 12:31 23.04.2017 13:31
PONY LİGİ 2. AYAK YARIŞMALARI TBF SARIYER 22.04.2017 11:03 23.04.2017 12:03
ANKARA İL TEMSİLCİLİĞİ AT TERBİYESİ ÇALIŞMA PARKURU ANKARA İL TEMSİL. BEŞTEPE 21.04.2017 14:40 21.04.2017 15:40
BAHAR KUPASI ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI TBF KESTEL 13.04.2017 15:03 13.04.2017 16:03
AT TERBİYESİ CELAL BARLAS LİGİ 2.. AYAK TBF KEMERBURGAZ 08.04.2017 14:41 09.04.2017 15:41
İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İSTANBUL ATLISPOR KULÜBÜ MASLAK 08.04.2017 11:56 09.04.2017 12:56
BAŞKENT BİNİCİLİK KULÜBÜ KURULUŞUNUN 13. YIL ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI BBK GÖLBAŞI 08.04.2017 11:55 09.04.2017 12:55
KCC NEYLAN ETİMAN TEAM CUP - MINI TEAM CUP FİNAL ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KEMER COUNTRY CLUB KEMERBURGAZ 01.04.2017 17:41 02.04.2017 18:41
ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMASI TBF GEBZE 26.03.2017 17:33 26.03.2017 18:33
PONY LİGİ 1. AYAK YARIŞMALARI TBF Kemerburgaz / İstanbul 26.03.2017 11:12 26.03.2017 12:12
KAYA BABAN LİGİ FİNAL İASK MASLAK 25.03.2017 10:33 26.03.2017 11:33
İASK KIŞ YARIŞMALARI 4 İASK MASLAK 18.03.2017 08:49 19.03.2017 09:49
KCC TEAM CUP - MINI TEAM CUP ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KEMER COUNTRY CLUB KEMERBURGAZ 11.03.2017 17:25 12.03.2017 18:25
AT TERBİYESİ CELAL BARLAS LİGİ 1. AYAK TBF KEMERBURGAZ 04.03.2017 13:36 05.03.2017 14:36
ANKARA BİNİCİLİK İHTİSAS KULÜBÜ İL TEMSİLCİLİĞİ YARIŞMASI Ankara Binicilik İhtisas Kulübü Beştepe / Ankara 04.03.2017 11:00 05.03.2017 19:00
PONY YARIŞMALARI DİLA ATLISPOR KULÜBÜ İSHAKLI 25.02.2017 18:16 26.02.2017 19:16
KAYA BABAN LİGİ 2. AYAK İSTANBUL ATLISPOR KULÜBÜ MASLAK 25.02.2017 16:24 26.02.2017 17:24
ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI Türkiye Binicilik Federasyonu Kemerburgaz / İstanbul 24.02.2017 13:43 26.02.2017 14:43
İASK KIŞ YARIŞMALARI 3 İSTANBUL ATLISPOR KULÜBÜ MASLAK 18.02.2017 15:38 19.02.2017 16:38
KCC TEAM CUP - MINI TEAM CUP ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KEMER COUNTRY CLUB KEMERBURGAZ 18.02.2017 13:39 19.02.2017 19:00
KCC TEAM CUP - MINI TEAM CUP ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KEMER COUNTRY CLUB KEMERBURGAZ 11.02.2017 14:48 12.02.2017 15:48
İSTANBUL GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İSTANBUL ATLISPOR KULÜBÜ MASLAK 21.01.2017 10:00 22.01.2017 19:30
KAYA BABAN KIŞ LİGİ 1. AYAK YARIŞMALARI İstanbul Atlı Spor Kulübü Maslak 24.12.2016 13:58 25.12.2016 14:58
KCC TEAM CUP ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI 1. AYAK KCC Kemerburgaz / İstanbul 17.12.2016 10:22 18.12.2016 11:22
İASK GELİŞTİRME YARIŞMASI İstanbul Atlı Spor Kulübü Maslak 17.12.2016 10:00 18.12.2016 19:00
FEI WORLD DRESSAGE CHALLENGE Türkiye Binicilik Federasyonu Kemerburgaz / İstanbul 14.12.2016 18:31 15.12.2016 19:31
KCC ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Kemer Atlı Spor Kulübü Kemerburgaz / İstanbul 10.12.2016 11:48 11.12.2016 12:48
YENİ BİNİCİLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI Türkiye Binicilik Federasyonu İshaklı / Beykoz 03.12.2016 16:54 04.12.2016 17:54
İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İstanbul Atlı Spor Kulübü Maslak 26.11.2016 11:15 27.11.2016 12:15
SONBAHAR KUPASI ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI Türkiye Binicilik Federasyonu ESKİŞEHİR 25.11.2016 13:48 27.11.2016 14:48
ATATÜRK KUPASI, İNÖNÜ KUPASI, TSYD KUPASI Türkiye Binicilik Federasyonu Yüreğir Adana 11.11.2016 09:00 13.11.2016 20:00
ADANA ATLI SPOR KULÜBÜ - SPOR TOTO KUPASI - GENÇ ATLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI Adana Atlı Spor Kulübü Adana 05.11.2016 18:08 06.11.2016 19:08
ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ KUPASI Ankara Atlı Spor Kulübü Kupası Beştepe / Ankara 29.10.2016 14:32 30.10.2016 15:32
CUMHURİYET KUPASI İzmir Atlı Spor İhtisas Kulübü İZMİR 27.10.2016 14:54 30.10.2016 15:54
ANADOLU LİGİ FİNAL Türkiye Binicilik Federasyonu İzmir 22.10.2016 10:34 23.10.2016 11:34
PONY TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIŞMALARI Türkiye Binicilik Federasyonu Kemerburgaz / İstanbul 19.10.2016 18:02 23.10.2016 19:02
İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İstanbul Atlı Spor Kulübü Maslak 15.10.2016 09:49 16.10.2016 10:49
AT TERBİYESİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI Türkiye Binicilik Federasyonu İSTANBUL 14.10.2016 23:08 16.10.2016 00:08
CUMHURBAŞKANLIĞI KUPASI Ankara Atlı Spor Kulübü Beştepe / Ankara 08.10.2016 00:20 09.10.2016 01:20
TBMM, GENELKURMAY BAŞKANLIĞI KUPASI Başkent Binicilik Kulübü Gölbaşı / Ankara 29.09.2016 00:17 02.10.2016 01:17
BAŞBAKANLIK KUPASI Bursa Atlı Spor Kulübü BURSA 24.09.2016 23:55 25.09.2016 00:55
AT TERBİYESİ SONBAHAR KUPASI (SİPAHİ OCAĞI) Türkiye Binicilik Federasyonu Sipahi Ocağı 24.09.2016 00:58 25.09.2016 01:58
BALKAN ŞAMPİYONASI EA YARIŞMALARI Romanya Binicilik Federasyonu Copaceni/Romanya 01.09.2016 04:09 04.09.2016 18:30
ANKARA ATLI SPOR KULÜBÜ ZAFER KUPASI Ankara Atlı Spor Kulübü Beştepe / Ankara 27.08.2016 12:17 28.08.2016 13:17
CSI1*, CSIAm-B, CSICh-A, CSIYH1* Romanya Binicilik Federasyonu Copaceni/Romanya 25.08.2016 12:01 28.08.2016 13:01
SIEC & KCC ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Kemer Atlı Spor Kulübü Kemerburgaz / İstanbul 20.08.2016 15:25 21.08.2016 16:25
TÜRKİYE KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Türkiye Binicilik Federasyonu İshaklı / Beykoz 12.08.2016 08:00 14.08.2016 18:00
ATLI DAYANIKLILIK "KAPADOKYA" KUPASI Türkiye Binicilik Federasyonu Kapadokya 05.08.2016 20:01 07.08.2016 21:01
ANADOLU LİGİ 3. AYAK Türkiye Binicilik Federasyonu BASK 23.07.2016 17:40 24.07.2016 18:40
GÖLCÜK YILKI ATLARI KUPASI ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI Türkiye Binicilik Federasyonu GÖLCÜK/ISPARTA 15.07.2016 15:36 17.07.2016 16:36
AT TERBİYESİ BALKAN ŞAMPİYONASI Yunanistan Binicilik Federasyonu Yunanistan 30.06.2016 18:36 03.07.2016 19:36
ANKARA ATLI SPOR KULÜBÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Ankara Atlı Spor Kulübü Beştepe / Ankara 25.06.2016 11:04 26.06.2016 12:04
BBK 12. YIL KURULUŞ GÜNÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Başkent Binicilik Kulübü Gölbaşı/ Ankara 18.06.2016 17:47 19.06.2016 18:47
SIEC & KCC ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Kemer Atlıspor Kulübü Kemerburgaz / İstanbul 18.06.2016 15:59 19.06.2016 16:59
İSTANBUL ATLI SPOR KULÜBÜ EQUIFUN PONY YARIŞMALARI İstanbul Atlı Spor Kulübü Maslak/İstanbul 18.06.2016 13:02 18.06.2016 14:02
GELİŞTİRME YARIŞMALARI 1 Türkiye Binicilik Federasyonu İshaklı-Beykoz 18.06.2016 08:00 19.06.2016 19:00
EGE ATLI SPOR KULÜBÜ KUPASI Ege Atlı Spor Kulübü İzmir 10.06.2016 16:10 12.06.2016 17:10
ATLI DAYANIKLILIK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI Türkiye Binicilik Federasyonu ESKİŞEHİR 10.06.2016 10:49 12.06.2016 11:49
SIEC & KCC ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI / MİNİ DERBY Kemer Atlı Spor Kulübü Kemerburgaz / İstanbul 04.06.2016 16:59 05.06.2016 17:59
FEI DRESSAGE CDI1*, CDICh-A, CDIJ, CDIP Türkiye Binicilik Federasyonu Kemerburgaz 02.06.2016 10:39 05.06.2016 11:39
ANKARA ATLI SPOR KULÜBÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Ankara Atlıspor Kulübü Beştepe-Ankara 28.05.2016 13:36 29.05.2016 14:36
NURİ OĞLAKÇI KUPASI İstanbul Atlı Spor Kulübü MASLAK 28.05.2016 09:00 29.05.2016 19:00
KONKUR KOMPLE Türkiye Binicilik Federasyonu Eskişehir 19.05.2016 12:11 21.05.2016 13:11
AT TERBİYESİ BAHAR KUPASI Türkiye Binicilik Federasyonu Maslak/İstanbul 14.05.2016 10:51 15.05.2016 11:51
YETİŞKİN BİNİCİLER,AMAZON BİNİCİLER ENGEL ATLAMA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI Türkiye Binicilik Federasyonu Kemerburgaz / İstanbul 12.05.2016 18:56 15.05.2016 19:56
ATLI DAYANIKLILIK "GÜZEL ATLAR" DİYARI KUPASI Türkiye Binicilik Federasyonu Avanos / Kapadokya 06.05.2016 10:29 08.05.2016 11:29
YILDIZLAR,GENÇLER,GENÇ-YETİŞKİNLER ENGEL ATLAMA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI Türkiye Binicilik Federasyonu Kemerburgaz / İstanbul 04.05.2016 10:00 08.05.2016 19:00
SIEC & KCC ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Kemer Atlı Spor Kulübü Kemerburgaz / İstanbul 30.04.2016 16:56 01.05.2016 17:56
EGE ATLI SPOR KULÜBÜ KUPASI Ege Atlı Spor Kulübü İzmir 29.04.2016 16:13 01.05.2016 17:13
ULUSAL EGEMENLİK KUPASI Ankara Atlıspor Kulübü Beştepe-Ankara 23.04.2016 10:46 24.04.2016 11:46
KAYA BABAN LİGİ EA FİNAL İASK MASLAK 23.04.2016 10:00 24.04.2016 19:00
ULUSAL EGEMENLİK VE TÜRKİYE BİNİCİLİK SPOR VAKFI KUPASI UAD Türkiye Binicilik Federasyonu Ankara 22.04.2016 14:30 24.04.2016 15:30
SIEC & KCC ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Kemer Atlı Spor Kulübü Kemerburgaz / İstanbul 16.04.2016 16:38 17.04.2016 17:38
İASK KIŞ LİGİ EA FİNAL İASK MASLAK 16.04.2016 10:00 17.04.2016 18:00
ANADOLU LİGİ 2. AYAK Türkiye Binicilik Federasyonu Ankara 16.04.2016 09:00 17.04.2016 19:30
MINI DERBY KUBİLAY TEPEBAŞI KUPASI Türkiye Binicilik Federasyonu Sırapınar 09.04.2016 14:00 09.04.2016 15:00
ANADOLU LİGİ 1. AYAK Türkiye Binicilik Federasyonu Beştepe-Ankara 09.04.2016 09:00 10.04.2016 19:30
PORSUK KUPASI ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI Türkiye Binicilik Federasyonu Eskişehir 08.04.2016 16:16 10.04.2016 17:16
AT TERBİYESİ CELAL BARLAS LİGİ FİNAL Türkiye Binicilik Federasyonu Kemerburgaz 08.04.2016 12:11 10.04.2016 13:11
ATLI DAYANIKLILIK LİSANS SINAVI VE KALİFİKASYON YARIŞMASI Türkiye Binicilik Federasyonu Uludağ Üniversitesi 06.04.2016 11:31 06.04.2016 12:31
DİLA ASK KIŞ LİGİ FİNAL Dila Atlı Spor Kulübü İshaklı Beykoz 02.04.2016 16:11 03.04.2016 17:11
AT TERBİYESİ CELAL BARLAS LİGİ 3 Türkiye Binicilik Federasyonu Kemerburgaz / İstanbul 26.03.2016 20:19 27.03.2016 21:19
KAYA BABAN LİGİ EA 2. AYAK İASK MASLAK 26.03.2016 09:00 27.03.2016 18:00
KONKUR KOMPLE BAHAR KUPASI Türkiye Binicilik Federasyonu Eskişehir 25.03.2016 18:47 27.03.2016 19:47
İASK KIŞ LİGİ EA 2. AYAK İASK MASLAK 19.03.2016 09:00 20.03.2016 19:00
SIEC&KCC CUP KIŞ LİGİ FİNAL Kemer Atlı Spor Kulübü Kemerburgaz / İstanbul 12.03.2016 19:57 13.03.2016 20:57
ATLI DAYANIKLILIK YUNUS EMRE KUPASI Türkiye Binicilik Federasyonu Eskişehir 11.03.2016 18:02 13.03.2016 19:02
AT TERBİYESİ CELAL BARLAS LİGİ 2 Türkiye Binicilik Federasyonu Kemerburgaz / İstanbul 05.03.2016 15:13 05.03.2016 16:13
DİLA ASK KIŞ LİGİ 2. AYAK Dila Atlı Spor Kulübü İshaklı Beykoz 05.03.2016 14:52 06.03.2016 15:52
SIEC&KCC CUP KIŞ LİGİ 4. AYAK Kemer Atlı Spor Kulübü Kemerburgaz / İstanbul 27.02.2016 19:43 28.02.2016 20:43
KAYA BABAN LİGİ EA 1. AYAK İASK MASLAK 27.02.2016 09:00 28.02.2016 19:00
AT TERBİYESİ CELAL BARLAS LİGİ 1 Türkiye Binicilik Federasyonu Kemerburgaz / İstanbul 20.02.2016 11:58 20.02.2016 12:58
İASK KIŞ LİGİ EA 1. AYAK İASK MASLAK 20.02.2016 09:00 21.02.2016 09:00
DİLA ASK KIŞ LİGİ 1. AYAK Dila Atlı Spor Kulübü İshaklı Beykoz 13.02.2016 14:25 14.02.2016 15:25
GEBZE BELEDİYESİ ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI Türkiye Binicilik Federasyonu Cuma Köyü/Gebze 12.02.2016 17:07 14.02.2016 18:07
SIEC&KCC CUP KIŞ LİGİ 3. AYAK Kemer Atlı Spor Kulübü Kemerburgaz / İstanbul 06.02.2016 18:51 07.02.2016 19:51
SIEC&KCC CUP KIŞ LİGİ 2. AYAK Kemer Atlı Spor Kulübü Kemerburgaz / İstanbul 23.01.2016 17:57 24.01.2016 18:57
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İstanbul Atlı Spor Kulübü Maslak/İstanbul 16.01.2016 09:00 17.01.2016 19:00
SIEC&KCC CUP KIŞ LİGİ 1. AYAK Kemer Atlı Spor Kulübü Kemerburgaz / İstanbul 09.01.2016 09:00 10.01.2016 19:00
ENGEL ATLAMA TBF YENİ YIL KUPASI Türkiye Binicilik Federasyonu İshaklı-Beykoz 26.12.2015 18:01 27.12.2015 19:01
İzASK YIL SONU 'BAŞARI' KUPASI İzmir Atlı Spor Kulübü Buca-İzmir 26.12.2015 17:00 26.12.2015 19:00
İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İstanbul Atlıspor Kulübü Maslak/İstanbul 19.12.2015 09:00 20.12.2015 19:00
İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İstanbul Atlıspor Kulübü Maslak/İstanbul 12.12.2015 09:00 13.12.2015 19:00
PONY ENGEL ATLAMA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI Dila Atlıspor Kulübü İshaklı-Beykoz 03.12.2015 17:02 06.12.2015 18:02
ENGEL ATLAMA BAŞBAKANLIK KUPASI Kemer Country Club Kemerburgaz / İstanbul 27.11.2015 20:56 29.11.2015 21:56
İzASK BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK KUPASI İzmir Atlıspor Kulübü Buca-İzmir 22.11.2015 14:04 22.11.2015 15:04
ATLI DAYANIKLILIK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI Türkiye Binicilik Federasyonu Cuma Köyü/Gebze 20.11.2015 14:25 22.11.2015 15:25
ENGEL ATLAMA ATATÜRK KUPASI Türkiye Binicilik Federasyonu Yüreğir / Adana 12.11.2015 09:00 15.11.2015 17:00
ENGEL ATLAMA CUMHURİYET KUPASI Adana Atlı Spor Kulübü Yüreğir / Adana 05.11.2015 10:00 08.11.2015 19:00
KEMER COUNTRY CLUB & 1000 ATLI 4X4 "DÖRT AYAKLILAR" FESTİVAL PROGRAMI Kemer Atlıspor Kulübü Kemerburgaz / İstanbul 24.10.2015 17:08 24.10.2015 18:08
FEI WORLD DRESSAGE CHALLENGE Türkiye Binicilik Federasyonu Kemerburgaz / İstanbul 18.10.2015 21:24 22.10.2015 22:24
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUPASI ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI Türkiye Binicilik Federasyonu Kocaeli 17.10.2015 21:07 18.10.2015 22:07
İASK NURİ OĞLAKÇI KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İstanbul Atlı Spor Kulübü Maslak / İstanbul 17.10.2015 09:00 18.10.2015 19:00
AASK ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Ankara Atlıspor Kulübü Beştepe-Ankara 17.10.2015 07:00 18.10.2015 19:00
İSTANBUL ATLI SPOR KULÜBÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İstanbul Atlı Spor Kulübü Maslak / İstanbul 10.10.2015 09:00 11.10.2015 19:00
ATLI DAYANIKLILIK BALKAN ŞAMP. CEI1* Bulgaristan Binicilik Federasyonu Shumen, Bulgaria 02.10.2015 16:35 04.10.2015 17:35
CUMHURBAŞKANLIĞI KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Ankara Atlıspor Kulübü Ankara 02.10.2015 10:00 04.10.2015 20:00
TBMM GENELKURMAY BAŞKANLIĞI KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ve GENÇ ATLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI Başkent Binicilik Kulübü Gölbaşı/ Ankara 18.09.2015 17:34 20.09.2015 18:34
DİLA ATLI SPOR KULÜBÜ & SIEC YAZA VEDA YARIŞMALARI Dila Atlıspor Kulübü Yarışmaları Beykoz / İstanbul 12.09.2015 17:14 13.09.2015 18:14
ENGEL ATLAMA BBK KUPASI YARIŞMALARI Başkent Binicilik Kulübü Gölbaşı / Ankara 12.09.2015 09:00 13.09.2015 19:00
ZAFER VE SÜVARİ KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İzmir Atlıspor Kulübü BUCA 11.09.2015 13:00 11.09.2015 18:00
ATLI DAYANIKLILIK YAZA VEDA KUPASI YARIŞMASI Türkiye Binicilik Federasyonu Eskişehir 04.09.2015 13:00 06.09.2015 19:00
ÜÇ GÜNLÜK YARIŞMA YAZA VEDA KUPASI Türkiye Binicilik Federasyonu Eskişehir 04.09.2015 09:30 06.09.2015 19:00
ENGEL ATLAMA BALKAN ŞAMPİYONASI Yunanistan Binicilik Federasyonu Porto Carras-Sithonia 03.09.2015 09:00 06.09.2015 15:30
ZAFER HAFTASI KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Ankara Atlıspor Kulübü Beştepe-Ankara 22.08.2015 07:00 23.08.2015 21:00
KEMER COUNTRY CLUB & SIEC ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KCC Kemerburgaz 21.08.2015 20:40 23.08.2015 21:40
KEMER COUNTRY CLUB &SIEC ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Kemer Atlıspor Kulübü Kemerburgaz 08.08.2015 09:00 09.08.2015 19:00
AT TERBİYESİ BALKAN ŞAMPİYONASI Türkiye Binicilik Federasyonu Kemerburgaz 29.07.2015 07:30 02.08.2015 12:30
TÜRKİYE KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI Başkent Binicilik Kulübü Gölbaşı/ Ankara 24.07.2015 08:00 26.07.2015 20:27