• TÜRKİYE BİNİCİLİK FEDERASYONU 2019 FAALİYET PROGRAMI
  • ANASAYFA
  • /
  • YARIŞMALAR
  • /
  • FAALİYET TAKVİMİ

TÜRKİYE BİNİCİLİK FEDERASYONU 2019 FAALİYET PROGRAMI Tarih: 17.09.2019
Gün Ay Faaliyet Organizasyon Yer
05 Ocak ENGEL ATLAMA HAKEM GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF İSTANBUL
06 Ocak ENGEL ATLAMA HAKEM GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF ANKARA
12 - 13 Ocak MAZDA JINBA ITTAI TAKIMLAR KUPASI I. AYAK E.A YARIŞMALARI KCC İSTANBUL
19 Ocak İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
26 Ocak İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
27 Ocak KOCAELİ ATLI SPOR KLB. PONY ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KASK KOCAELİ
02 - 03 Şubat ADANA ATLISPOR KULÜBÜ TEŞVİK YARIŞMALARI Ad.A.S.K ADANA
02 Şubat İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
09 Şubat İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
09 - 10 Şubat KAYHAN ŞENYAYLA LİGİ I. AYAK E.A YARIŞMALARI ABİK ANKARA
16 - 17 Şubat ADANA ATLISPOR KULÜBÜ TEŞVİK YARIŞMALARI Ad.A.S.K ADANA
16 - 17 Şubat İASK KAYA BABAN LİGİ I. AYAK İASK İSTANBUL
23 - 24 Şubat MAZDA JINBA ITTAI TAKIMLAR KUPASI II. AYAK E. A YARIŞMALARI KCC İSTANBUL
23 - 24 Şubat PONY EQUIFUN VE PONY ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TABİAT BİNİCİLİK BURSA
23 Şubat ATLI DAYANIKLILIK HAKEM GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF ANKARA
24 Şubat ATLI DAYANIKLILIK HAKEM GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF İSTANBUL
24 Şubat VETERİNER GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF İSTANBUL
25 - 26 Şubat ATLI DAYANIKLILIK SEMİNERİ TBF İSTANBUL
02 - 03 Mart ADANA ATLISPOR KULÜBÜ TEŞVİK YARIŞMALARI Ad.A.S.K ADANA
02 Mart İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
09 Mart İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
09 Mart VETERİNER GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF ANKARA
09 - 10 Mart KAYHAN ŞENYAYLA LİGİ II. AYAK E.A YARIŞMALARI ABİK ANKARA
16 - 17 Mart İASK KAYA BABAN LİGİ II AYAK E. A YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
16 - 17 Mart ADANA ATLISPOR KULÜBÜ TEŞVİK YARIŞMALARI Ad.A.S.K ADANA
23 - 24 Mart MAZDA JINBA ITTAI TAKIMLAR KUPASI III. AYAK E. A YARIŞMALARI KCC İSTANBUL
23 - 24 Mart EQUIFUN ve PONY & ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI BASK BURSA
24 Mart EQUIFUN ANADOLU LİGİ 1. AYAK YARIŞMALARI Ad.ASK ADANA ATLISPOR
29 - 30 Mart KAYHAN ŞENYAYLA KIŞ LİGİ FİNAL ABİK ANKARA
30 Mart ATLI DAYANIKLILIK LİSANS SINAVI ve KALİFİKASYON YARIŞMASI TBF GEBZE
30 Mart NEYLAN ETİMAN KUPASI E.A YARIŞMALARI KCC İSTANBUL
30 Mart ATLI CİMNASTİK YARIŞMALARI ALKUZU ALKUZU/KEMERBURGAZ
06 - 07 Nisan AT TERBİYESİ LİGİ I. AYAK CELAL BARLAS KUPASI TBF SOBK / İSTANBUL
06 Nisan İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
06 - 07 Nisan ANADOLU LİGİ I. AYAK E. A YARIŞMALARI Ad.A.S.K ADANA
08 - 12 Nisan ULUSAL 1. KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU TBF Gürman Binicilik/İSTANBUL
13 Nisan İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
13 - 14 Nisan ATLI DAYANIKLILIK BAHAR KUPASI TBF MIRAJ BİNİCİLİK / GEBZE
13 - 14 Nisan SIEC KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI SIEC ADANA
20 - 21 Nisan 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUPASI E.A YARIŞMALARI TBMM AASK / ANKARA
20 - 21 Nisan İASK KAYA BABAN LİGİ FİNAL E. A YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
20 - 21 Nisan ANADOLU LİGİ 2. AYAK E. A YARIŞMALARI Gazi.A.S.K GAZİANTEP
27 - 28 Nisan ANADOLU LİGİ 3. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABAK ANTALYA
27 - 28 Nisan MAZDA JINBA ITTAI TAKIMLAR KUPASI FİNAL E.A YARIŞMALARI KCC İSTANBUL
27 - 28 Nisan AT TERBİYESİ LİGİ II. AYAK ESİN ZEMBİLCİ KUPASI TBF SOBK / İSTANBUL
27 Nisan EQUIFUN ANADOLU LİGİ 2. AYAK YARIŞMALARI BBK ANKARA
29 - 30 Nisan ULUSAL VETERİNER HEKİM KURSU TBF İSTANBUL
04 - 05 Mayıs FEI VETERİNERLİK KURSU TBF İSTANBUL
04 - 05 Mayıs ANADOLU LİGİ 4. AYAK E.A YARIŞMALARI BBK ANKARA
04 - 05 Mayıs ENGEL ATLAMA İSTANBUL İL ŞAMPİYONASI İASK İSTANBUL
11 - 12 Mayıs ANADOLU LİGİ 5. AYAK E. A YARIŞMALARI İKSİR BİN. KASTAMONU
11 - 12 Mayıs NURİ OĞLAKÇI KUPASI - SQUAD E.A YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
11 - 12 Mayıs ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI TBF NEVŞEHİR
17 - 19 Mayıs CEI1*/CEI 2* ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI BULGARİSTAN SCHUMEN
18 - 19 Mayıs ÇAPA, AYDIN, VE AND KUPALARI E. A YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
18 Mayıs EQUIFUN ANADOLU LİGİ .3. AYAK YARIŞMALARI Çankaya Binicilik Kulübü ANKARA
18 Mayıs ATLI CİMNASTİK YARIŞMALARI TBF ALKUZU/KEMERBURGAZ
18 - 19 Mayıs ABAK EQUIFUN PONY & ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABAK ANTALYA
21 - 23 Mayıs ULUSAL 1. KADEME ATLI CİMNASTİK ANTRENÖR KURSU TBF ALKUZU ÇİFTLİĞİ / KEMERBURGAZ
24 - 26 Mayıs CDI AT TERBİYESİ YARIŞMALARI TBF SOBK / İSTANBUL
24 - 26 Mayıs AT TERBİYESİ LİG FİNALİ TBF SOBK / İSTANBUL
25 - 26 Mayıs ANADOLU LİGİ 6. AYAK E. A YARIŞMALARI AASK AASK / ANKARA
25 - 26 Mayıs KEMER COUNTRY CLUB ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KCC KCC / İSTANBUL
29 Mayıs PONY ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
07 - 09 Haziran CDI AT TERBİYESİ YARIŞMALARI BULGARİSTAN PLOVDIV
15 - 16 Haziran ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI TBF ISPARTA
15 Haziran İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
15 - 16 Haziran PONY PII - PIII TÜRKİYE KUPA/ŞAMPİYONA E. A. YARIŞMALARI AASK ANKARA
15 - 16 Haziran CSIO ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI BULGARİSTAN BOZHURISHTE
22 Haziran İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
22 - 23 Haziran BBK 15. YIL KURULUŞ E. A YARIŞMALARI BBK ANKARA
22 Haziran EQUIFUN PONY TÜRKİYE KUPASI BASK BURSA
23 Haziran EQUIFUN ANADOLI LİGİ FİNAL Ad.A.S.K ADANA
29 - 30 Haziran ANADOLU İLLERİ BÖLGE ŞAMPİYONASI E.A YARIŞMALARI ABİK ANKARA
05 - 07 Temmuz AT TERBİYESİ BALKAN ŞAMPİYONASI SLOVENYA LUBYANA
06 - 07 Temmuz ABAK KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABAK ANTALYA
06 - 07 Temmuz FEI CHILDREN CLASSICS ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF DASK / İSTANBUL
13 - 14 Temmuz 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ KUPASI E. A YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
13 - 14 Temmuz 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA ATLI DAYANIKLILIK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TBF ESKİŞEHİR
13 - 14 Temmuz 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA KUPASI E.A YARIŞMALARI AASK AASK / ANKARA
13 - 14 Temmuz 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA, ANADOLU LİGİ 7. AYAK E. A YARIŞMALARI KASK KOCAELİ
19 - 21 Temmuz ATATÜRK KUPASI - SQUAD E.A YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
27 - 28 Temmuz TJK KUPASI E. A YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
27 - 28 Temmuz ANADOLU LİGİ 8. AYAK E. A YARIŞMALARI TABİAT BİNİCİLİK BURSA
02 - 04 Ağustos Yıldız,Genç, Genç Yetş.,Pro BİNİCİLER E.A TÜRKİYE ŞAMPİYONASI -SQUAD BASK BURSA
24 - 25 Ağustos Yeni,Veteran,Kadın(Squad), Yetişkin Biniciler E.A TÜRKİYE KUPASI TBF KCC/İSTANBUL
24 - 25 Ağustos ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI TBF VICTORYMAN / GEBZE
30 - 01 Ağustos - Eylül CSI 1* - SQUAD ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF İSTANBUL
04 - 08 Eylül ENGEL ATLAMA BALKAN ŞAMPİYONASI TBF İSTANBUL
14 - 15 Eylül İASK CSI* SÜVARİLER GÜNÜ YARIŞMALARI VE MEHMET PİSAK KUPASI İASK İSTANBUL
14 Eylül TÜRKİYE KUPASI PONY - EQUIFUN LİGİ TANITIM YARIŞMASI İBK İSTANBUL
28 - 29 Eylül TBMM VE GENELKURMAY BAŞKANLIĞI KUPASI E.A YARIŞMALARI BBK ANKARA
28 - 29 Eylül ANADOLU LİGİ 9. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ABAK ANTALYA
04 - 06 Ekim ATLI DAYANIKLILIK BALKAN ŞAMPİYONASI . YUNANİSTAN
05 - 06 Ekim CUMHURBAŞKANLIĞI KUPASI E.A YARIŞMALARI AASK ANKARA
05 - 06 Ekim AT TERBİYESİ SONBAHAR KUPASI TBF İSTANBUL
05 - 06 Ekim B-EQUINE ATLI CİMNASTİK YARIŞMALARI B-EQUINE İZMİR
12 - 13 Ekim ANADOLU LİGİ 10. AYAK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI SELÇUK ÜNİV. SPOR KLB. KONYA
12 - 13 Ekim GENÇ ATLAR TÜRKİYE ŞAMP. & SPOR TOTO KUPASI E.A YARIŞMALARI ABİK ANKARA
18 - 20 Ekim ANADOLU LİGİ FİNAL E. A YARIŞMALARI EGASK İZMİR
25 - 27 Ekim AT TERBİYESİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TBF İSTANBUL
26 - 29 Ekim CUMHURİYET KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İz.A.S.K İZMİR
09 - 10 Kasım 10 KASIM KUPASI E. A YARIŞMALARI Ad.A.S.K ADANA
09 - 10 Kasım ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI TBF MİRAJ / GEBZE
21 - 22 Aralık ALTAN KIRAÇ KIŞ LİGİ E.A YARIŞMALARI 1. AYAK DASK İSTANBUL


* Yukarıdaki Faaliyet Programı 2019 yılında yapılması planlanan faaliyetlerdir. Değişiklik ve iptaller Federasyon takdirindedir.
** Kulüplerin iptal ve değişiklik taleplerine karşı, Türkiye Binicilik Federasyonu'nun Talimat hükümlerini uygulama hakkı saklıdır