HABERLER| DUYURULAR| FAALİYET TAKVİMİ| ONLINE İŞLEMLER

TÜRKİYE BİNİCİLİK FEDERASYONU 2017 FAALİYET PROGRAMI Tarih: 17.12.2017
Gün Ay Faaliyet Organizasyon Yer
21 - 22 Ocak GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KUPASI İASK İSTANBUL
21 Ocak ENGEL ATLAMA HAKEM GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF ANKARA
28 Ocak ENGEL ATLAMA HAKEM GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF İSTANBUL
28 Ocak ENGEL ATLAMA HAKEM GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF İZMİR
29 Ocak ATLI DAYANIKLILIK HAKEM GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF İSTANBUL
30 Ocak VETERİNERLİK GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF İSTANBUL
04 Şubat AT TERBİYESİ KOMİSERLİK KURSU TBF İSTANBUL
04 Şubat ATLI DAYANIKLILIK HAKEM GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF ANKARA
06 Şubat ANTRENÖR GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF İSTANBUL
11 - 12 Şubat KCC TEAM CUP (2.AYAK) - MINI TEAM CUP (1. AYAK) KCC İSTANBUL
18 - 19 Şubat İASK KIŞ YARIŞMALARI 3 İASK İSTANBUL
18 - 19 Şubat KCC TEAM CUP (3. AYAK) - MINI TEAM CUP (2. AYAK) KCC İSTANBUL
20 Şubat ANTRENÖR GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF İZMİR
21 Şubat ANTRENÖR GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF ANKARA
25 - 26 Şubat KAYA BABAN LİGİ 2. AYAK İASK İSTANBUL
25 - 26 Şubat PONY YARIŞMASI DASK İSTANBUL
25 - 26 Şubat ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMASI TBF KCC / İSTANBUL
04 - 05 Mart ENGEL ATLAMA ADAY HAKEMLİK KURSU TBF İSTANBUL
04 - 05 Mart ANKARA BİNİCİLİK İHTİSAS KULUBU İL TEMSİL. YARIŞMASI ABİK ANKARA
04 - 05 Mart AT TERBİYESİ CELAL BARLAS LİGİ 1. AYAK TBF İSTANBUL
11 - 12 Mart KCC TEAM CUP (4. AYAK) - MINI TEAM CUP (3. AYAK) KCC İSTANBUL
15 - 19 Mart PARKUR TASARIM KURSU TBF İSTANBUL
18 - 19 Mart İASK KIŞ YARIŞMALARI 4 İASK İSTANBUL
25 - 26 Mart KAYA BABAN LİGİ FİNAL İASK İSTANBUL
26 Mart GEBZE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMASI TBF VICTORYMAN / GEBZE
26 Mart PONY LİGİ 1. AYAK TBF KCC / İSTANBUL
01 - 02 Nisan KCC NEYLAN ETİMAN TEAM CUP - MINI TEAM CUP FİNAL KCC İSTANBUL
08 - 09 Nisan BBK 13. YIL KUPASI İL TEMSİL. YARIŞMASI BBK ANKARA
08 - 09 Nisan İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
08 - 09 Nisan AT TERBİYESİ CELAL BARLAS LİGİ 2. AYAK TBF İSTANBUL
22 - 23 Nisan ATLI DAYANIKLILIK BAHAR KUPASI TBF TABİAT BİNİCİLİK KLB. / BURSA
22 - 23 Nisan GELİŞTİRME 1. TBF İSTANBUL
22 - 23 Nisan ULUSAL EGEMENLİK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI AASK ANKARA
23 Nisan PONY LİGİ 2. AYAK .TBF TASK
29 - 30 Nisan ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ 1. AYAK TBF ADANA
06 - 07 Mayıs AT TERBİYESİ CELAL BARLAS LİGİ FİNAL TBF İSTANBUL
06 - 07 Mayıs ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ 2. AYAK TBF KONYA
06 - 07 Mayıs KCC BAHAR KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KCC İSTANBUL
13 - 14 Mayıs GÜRMAN BİNİCİLİK KULÜBÜ SİSTEM 9 ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI GBSK İSTANBUL
13 - 14 Mayıs BAHAR VE ANNELER GÜNÜ KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMASI BBK ANKARA
15 - 20 Mayıs FEI LEVEL I PARKUR TASARIM KURSU TBF İSTANBUL
19 - 21 Mayıs AT VE BİNİCİLİK FUARI . İSTANBUL
20 - 21 Mayıs DUFY SPRING CUP KEMER COUNTRY CLUB ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KCC İSTANBUL
20 - 21 Mayıs İASK YAZA MERHABA PONY FESTİVALİ İASK İSTANBUL
20 - 21 Mayıs TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ - AT VE BİNİCİLİK FUARI / EQUIST ENGEL ATLAMA YARIŞMASI TBF İSTANBUL
20 - 21 Mayıs ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ 3. AYAK TBF BBK / ANKARA
27 - 28 Mayıs PONY LİGİ 3. AYAK TBF AVRASYATLISPOR / İSTANBUL
27 - 28 Mayıs ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ 4. AYAK TBF AASK / ANKARA
27 - 28 Mayıs NURİ OĞLAKÇI KUPASI İASK İSTANBUL
03 - 04 Haziran TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (Y,G,GY,YP, GENÇ AT) İASK İSTANBUL
03 - 04 Haziran YAZ KUPASI ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI TBF NEVŞEHİR
03 - 04 Haziran AT TERBİYESİ İSTANBUL BÖLGE ŞAMPİYONASI KCC İSTANBUL
10 - 11 Haziran EGE ATLISPOR ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI EGASK İZMİR
10 - 11 Haziran AT TERBİYESİ CDI TBF İSTANBUL
10 - 11 Haziran ANKARA ATLISPOR KULÜBÜ İL TEMSİL. YARIŞMASI AASK ANKARA
17 - 18 Haziran ANKARA BİNİCİLİK İHTİSAS KULUBU İL TEMSİL. YARIŞMASI ABİK ANKARA
17 - 18 Haziran GELİŞTİRME 2 TBF DASK/İSTANBUL
18 Haziran PONY LİGİ 4. AYAK . SOBK / İSTANBUL
22 Haziran BİNİCİLİK İL TEMSİLCİLİĞİ AT TERBİYESİ YARIŞMASI İL TEM. AASK /ANKARA
01 - 02 Temmuz AT TERBİYESİ BALKAN ŞAMPİYONASI FEI HIRVATİSTAN
01 - 02 Temmuz TÜRKİYE KUPASI (YB,VETERAN, KULÜPLERARASI,KADINLAR) DASK İSTANBUL
07 - 09 Temmuz ATLI DAYANIKLILIK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TBF NEVŞEHİR
08 - 09 Temmuz ATATÜRK KUPASI, İNÖNÜ KUPASI, TSYD KUPASI İASK İSTANBUL
15 - 16 Temmuz ŞEHİTLER VE GAZİLER KUPASI BBK ANKARA
22 - 23 Temmuz ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ 5. AYAK TBF ANKARA
22 - 23 Temmuz KEMER COUNTRY CLUB ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KCC İSTANBUL
04 - 06 Ağustos MAHMUDİYE MESLEK YÜKSEK OKULU ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI TBF ESKİŞEHİR
05 - 06 Ağustos GELİŞTİRME 3 TBF KCC / İSTANBUL
08 - 13 Ağustos AVRUPA ŞAMPİYONASI YILDIZ, GENÇ, G. YETİŞKİN FEI SAMORIN / SLOVAKYA
11 - 13 Ağustos EGE ATLISPOR KULÜBÜ KUPASI EGASK İZMİR
30 - 03 Ağustos - Eylül BALKAN ŞAMPİYONASI ENGEL ATLAMA FEI BULGARİSTAN
09 - 10 Eylül ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARI TBF BEYŞEHİR / KONYA
16 - 17 Eylül MUSTANG CUP BY ŞAHSUVAROĞLU 2017 ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KCC İSTANBUL
16 - 17 Eylül ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI AASK ANKARA
23 - 24 Eylül ATLI DAYANIKLILIK BALKAN ŞAMPİYONASI FEI ROMANYA
23 - 24 Eylül ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ 6. AYAK TBF BURSA
23 - 24 Eylül AT TERBİYESİ YARIŞMASI TBF KCC / İSTANBUL
28 - 01 Eylül - Ekim TBMM, GENELKURMAY BAŞKANLIĞI KUPASI BBK ANKARA
30 - 01 Eylül - Ekim PONY LİGİ 5. AYAK . İSTANBUL
07 - 08 Ekim CUMHURBAŞKANLIĞI KUPASI AASK ANKARA
07 - 08 Ekim AT TERBİYESİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TBF KCC / İSTANBUL
13 - 15 Ekim ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMASI TBF ISPARTA
14 - 15 Ekim BAŞBAKANLIK KUPASI KCC İSTANBUL
15 Ekim AT TERBİYESİ YARIŞMASI TBF TASK/İSTANBUL
21 - 22 Ekim ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ FİNAL TBF İz.ASK / İZMİR
21 - 22 Ekim B-EQUINE İZMİR MASTERLAR KUPASI B- EQUINE ATLISPOR KLB. İZMİR
22 Ekim PONY LİGİ FİNAL . KCC/İSTANBUL
28 - 29 Ekim CUMHURİYET KUPASI İz.ASK İZMİR
03 - 05 Kasım PONY TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TBF KCC / İSTANBUL
04 - 05 Kasım SONBAHAR KUPASI YARIŞMASI Ad.ASK ADANA
11 - 12 Kasım SPOR TOTO KUPASI Ad.ASK ADANA
13 Kasım ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMASI TBF URFA
18 - 19 Kasım İASK SONBAHAR KUPASI İASK İSTANBUL
18 - 19 Kasım ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI AASK ANKARA
02 - 03 Aralık DİLA ATLISPOR KULÜBÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI DASK İSTANBUL
09 - 10 Aralık KCC ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KCC İSTANBUL
16 - 17 Aralık ATLI DAYANIKLILIK ADAY HAKEM KURSU TBF ANKARA
16 - 17 Aralık İASK YIL SONU KUPASI İASK İSTANBUL
23 - 24 Aralık ENGEL ATLAMA ADAY HAKEM KURSU TBF TBF/İSTANBUL


* Yukarıdaki Faaliyet Programı 2017 yılında yapılması planlanan faaliyetlerdir. Değişiklik ve iptaller Federasyon takdirindedir.
** Kulüplerin iptal ve değişiklik taleplerine karşı, Türkiye Binicilik Federasyonu'nun Talimat hükümlerini uygulama hakkı saklıdır